Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 13:17 Bu haber 1662 kez okundu
 
GUİNNESS REKORTMENİ ISPARTA’YI SALLADI
Guinness rekorlarını, tek nefeste dünyanın en uzun şarkı söyleyeni, dünyanın en bas sesi ve dünyanın en güçlü bas sesi olarak kıran Gururbey, Türkiye iller ve ilçelerdeki şenliklerde konserlerine başladı.
SANAT Haberi
            GUİNNESS REKORTMENİ ISPARTA’YI SALLADI

 Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinde  konser veren Gururbey, milli duyguları kabartan repertuarıyla ayakta alkışlandı. Aynı zamanda terör gazisi olan Gururbey “Yurt içi veya yurt dışı fark etmez ben içinde milli duygularımızı anlatan repertuarımla çıkıyorum. Şarkılarımın sözlerini tercüme ettiren bazı dünya starları ve yabancılar vatan sevgimize hala şaşırıyorlar” dedi.

Isparta’nın Şarkikaraağaç ilçesinde şenliklerinde sahne alan sanatçı konserinde izleyicilerin bir çoğu göz yaşlarına hakim olamazken Gururbey ayakta alkışlandı. Fatih Kısaparmak yorumuyla dinlediğimiz “Bu Adam Benim Babam” isimli esere Gururbey yorumunu katıp sahnede okuyan usta sanatçı, izleyicinin yoğun alkışı ve ilgisi karşısında sahne sonunda konser alanından korumalar eşliğinde zorlukla çıkarıldı, sanatçının hayranlarının sanatçıya ilgisi ilçeden son ayrıldığı saate kadar sürdü kaldığı otel önünden ayrılmayan hayranları sanatçıyı görebilmek için saatlerce bekledi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , GUİNNESS, REKORTMENİ, ISPARTA’YI, SALLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı