Haber Detayı
08 Ekim 2020 - Perşembe 17:35 Bu haber 656 kez okundu
 
İMAR PLANINA İŞLENDİ ŞİMDİ SIRA OTO GALERİCİLER SİTESİ YAPIMINDA
Burdur Belediyesinden Oto galericiler sitesi için yer göstermesi ve bir an önce yapılmasını ya da yaptırılmasını istiyorlardı.
DİĞER Haberi
İMAR PLANINA İŞLENDİ ŞİMDİ SIRA OTO GALERİCİLER SİTESİ YAPIMINDA

Burdur AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Burdur Belediye Meclisi Toplantısın da gündeme getirilen değişiklik konusunda açıklamalarda bulundu. İkinci el motorlu Kara Taşıtların Ticareti hakkında Yönetmelikte gelen değişikle ihtiyaç doğan galericiler sitesi için uzun zamandır bekleyen Oto Galerici Esnafları Burdur Belediyesinden Oto galericiler sitesi için yer göstermesi ve bir an önce yapılmasını ya da yaptırılmasını istiyorlardı.

AK PARTİ MECLİS ÜYELERİMİZİN KATKI ve DÜZELTMELERİYLE MECLİSTEN GEÇTİ

Dün yapılan Ekim ayı olağan Burdur Belediye Meclis toplantısında Oto Galericiler sitesi için Burdur Belediyesi imar planına AK Parti Meclis üyelerimizin katkısı ve düzeltmeleri ile Belediye Meclisinde onaylanarak işlendi.

AK PARTİ BELEDİYESİNİN KAMULAŞTIRDIĞI ALAN

Oto galericiler sitesi yapılmak istenen yer olarak İmar planında Burdur Belediyesi hayvan pazarının alt Köşe adasındaki AK Parti Belediyesi tarafından 2004-2014 arası kamulaştırılan araziler planlanarak işlenmiştir.

BİR AN ÖNCE İNŞAAT BAŞLAMALI

Artık imar planına işlenen bu alanın BURDUR BELEDİYESİ tarafından gerekli mevzuat çalışmaların bitirilip bir önce proje çalışmaları hızlandırıp inşaatına başlanarak BURDUR’umuzun uzun zamandır beklediği oto galericiler sitesine kavuşması gerekmektedir.

AK PARTİ OLARAK DESTEĞİZ

AK Parti Burdur Belediyesi Meclis Grubu olarak kamulaştırmasını AK Parti döneminde yapılan bu yerlerin şehrimizin bu ihtiyacının karşılanması konusunda YİNE her türlü desteğe hazırız ve takipçisiyiz.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: İMAR, PLANINA, İŞLENDİ, ŞİMDİ, SIRA, OTO, GALERİCİLER, SİTESİ, YAPIMINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı