Haber Detayı
04 Haziran 2020 - Perşembe 10:25 Bu haber 390 kez okundu
 
KİMYAGER ANNE BERLİN DE ULUSLARARASI ÖDÜL ALDI
Özlem Yerli Erarslan, mucizevi altın sıvı zeytinyağının faydalı bileşenleri üzerinde yaklaşık 10 yıldır araştırmalar yapan kimyager bir anne.
DÜNYA Haberi
KİMYAGER ANNE BERLİN DE ULUSLARARASI ÖDÜL ALDI

Yıllardır babasına şifa olması için içirdiği yüksek polifenollü zeytinyağlarını, iki prematüre bebeğinin doğumu ile birlikte önce kendi ailesine ve yakın çevresine sonra da tüm sağlıklı gıda tüketmek isteyenlere sunmak için markası Ravla’yı kurdu.  

Ravla’nın daha ilk yılında yoğun ilgi görmesinin ardından, 20 Mayıs 2020 tarihinde Avrupa’nın kalbi Berlin’de düzenlenen ve bir bilim kurulu tarafından yönetilen Berlin Global Olive Oil Award (BGOOA) yarışmasında kalite alanında ödül alan iki Türk markasından biri oldu ve Gümüş Madalya’ya layık görüldü. 

Yüksek polifenollü zeytinyağının; içeriğindeki yüksek antioksidanlardan dolayı adeta mucizevi bir sıvı olduğunu paylaşan Özlem Yerli Erarslan, antioksidan özelliği yüksek ve her gün rahatlıkla içilebilir bir zeytinyağı üretmenin oldukça zor, özel ve de hassas bir sürece ihtiyaç duyduğunu belirtti. Bu mucizevi sıvıdan en üst seviyede faydalanabilmek ve yüksek bağışıklık için, günlük düzenli olarak yüksek polifenollü zeytinyağından tüketmesi gerektiğini iletti.  

Ülkemiz topraklarının hazinesi olan Memecik cinsi zeytin ağaçlarının, bilimsel ilkeler ve yarım asırlık tecrübeye sahip ustaların elleriyle birleşmesi sonucu aldıkları bu uluslararası ödülün çok anlamlı olduğunu paylaştı

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: KİMYAGER, ANNE, BERLİN, DE, ULUSLARARASI, ÖDÜL, ALDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı