Haber Detayı
26 Aralık 2019 - Perşembe 11:07 Bu haber 1634 kez okundu
 
KOOPERATİFLER İLE ORMAN ENVALİ TOPLANTISI YAPILDI
Isparta Orman Bölge Müdürlüğümüz, Bucak Orman İşletme Müdürlüğünde Üretim faaliyetlerinde hizmet gören Kooperatif Başkanlarıyla toplantı yapıldı.
EKONOMİ Haberi
    KOOPERATİFLER İLE ORMAN ENVALİ TOPLANTISI YAPILDI

Isparta Orman Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy Başkanlığında gerçekleşen toplantıya, Bölge Müdürlüğümüz İşletme Pazarlama Şube Müdürü Necip Büyükyıldırım, Bucak İşletme Müdürü Ramazan Kolsuz, İşletme Müdür Yardımcısı, İşletme, Kadastro ve ATM Şefleri ile Bucak İşletmesinde faaliyet gösteren Kooperatif Başkanları katıldı.

Kooperatif Başkanlarıyla 2019 yılında üretim faaliyetlerinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri, mesleki yeterlilik belgesi, dikili satış, vahidi fiyat hesaplamaları konularında karşılıklı değerlendirme yapılarak 2020 yılında aynı sorunlarla karşılaşmamak için takip edilecek yöntemler belirlendi.

Toplantıda bir konuşma yapan Bölge Müdürümüz Refik Ulusoy “ Üretim çalışmalarının Bölge Müdürlüğümüz faaliyetleri içinde en çok zaman ve emek harcadığımız alan olduğu, üretim İşlerinin yürütülmesi esnasında iş planlaması yapılması ve güvenlik kurallarına dikkat edilmesinin önemi, birim alanda kaliteli  emval üreterek en yüksek geliri elde etmenin gerekliliği, ormanlarımızı bakımlı hale getirmek için üretim faaliyetlerinde kooperatifçiliğin avantajlarına dikkat çekti. Yapılan başarılı çalışmalarda emeği geçen tüm Kooperatif Başkanları ve çalışma ekiplerine teşekkür ederek 2020 yılında da sağlıklı, huzurlu, başarılı, kazasız ve belasız çalışmalar diledi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , KOOPERATİFLER, İLE, ORMAN, ENVALİ, TOPLANTISI, YAPILDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı