Haber Detayı
15 Ocak 2016 - Cuma 14:35 Bu haber 4136 kez okundu
 
(MAKÜ) REKTÖRÜ PROF.DR KORKMAZ BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU
Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ Ankara programı kapsamında Cumhurbaşkanı Başdanışmanı hemşerimiz Prof. Dr. Ayşen GÜRCAN ve bir dizi ziyarette bulundu
- Haberi
(MAKÜ) REKTÖRÜ PROF.DR KORKMAZ BİR DİZİ ZİYARETTE BULUNDU

Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ Ankara programı kapsamında Cumhurbaşkanı Başdanışmanı hemşerimiz Prof. Dr. Ayşen GÜRCAN, Maliye Bakanı Yrd. Dr. Cengiz YAVİLİOĞLU’nu,  Burdur Milletvekili Dr. Mehmet GÖKER’i, Eski Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Manisa Milletvekili Recai BERBER’i, TBMM Çevre Komisyonu Başkanı İstanbul Milletvekili Erol KAYA’yı, Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Isparta Milletvekili Süreyya Sadi BİLGİÇ’i TBMM’de ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ, bir önceki Ankara programı kapsamında Burdur Milletvekilleri Bayram ÖZÇELİK ve Reşat PETEK’i ziyaret etmişti. 

TBMM’deki makamlarında Cumhurbaşkanı Başdanışmanını, Bakanları ve Burdur milletvekillerini ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ, kendilerine TBMM çalışmalarında başarılar diledi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde Burdur Milletvekilleri Bayram ÖZÇELİK, Reşat PETEK ve Mehmet GÖKER, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi için kendilerinin Ankara’da ellerinden gelen destekleri sonuna kadar vereceklerini ifade ettikten sonra, MAKÜ’nün Burdur’un her yönden gelişimi açısından önemli bir faktör olduğunu vurguladılar.

 

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı hemşerimiz Prof. Dr. Ayşen GÜRCAN da Rektörümüz Prof. Dr. KORKMAZ’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Benim memleketim için, benim memleketimin Üniversitesi için, Burdur’un gözbebeği Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin daha da gelişip büyümesi için bizler de taşın altına elimizi koyarak üzerimize düşen her görevi layıkıyla yapmak için sonuna kadar destek vereceğiz” dedi.

Rektörümüz Prof. Dr. Adem KORKMAZ ziyaretleri sırasında Mehmet Akif Ersoy’un Safahat isimli eserini ve Akif’in çerçeveli fotoğrafını takdim etti.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: (MAKÜ), REKTÖRÜ, PROF.DR, KORKMAZ, BİR, DİZİ, ZİYARETTE, BULUNDU, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı