Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 12:30 Bu haber 948 kez okundu
 
MEZARLIK ZİYARETİNE ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ
Burdur Belediyesi, Burdurlu vatandaşların mezarlık ziyaretlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için Sultandere Mezarlığına ücretsiz servis uygulaması başlatıyor.
YAŞAM Haberi
               MEZARLIK ZİYARETİNE ÜCRETSİZ SERVİS HİZMETİ

Burdur Belediyesi, kentin hayli uzağında kalan ve ikinci mezarlığı olarak hizmet veren ve imkanı olmayan ailelere imkan ölçüsünde yararlı olmak üzere Burdurlu vatandaşların kabristan ziyaretlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmeleri için Sultandere Mezarlığına ücretsiz servis uygulamasına başladı. Uygulama kapsamında Cuma günleri Cumhuriyet Meydanı’ndan saat:11.00’da kalkacak servis ile ulaşım sağlanacak.

Vatandaşlara kolaylık sağladıklarını belirten Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, "Sultandere Mezarlığı’nda kabir ziyareti yapmak isteyen vatandaşlarımıza ücretsiz servis hizmeti vereceğiz. Araçlarımız her hafta Cuma günü saat 11:00' da Cumhuriyet Meydanından hareket edecek. Vatandaşlarımızdan herhangi bir ücret almadan mezarlığa kadar götürüp, getireceğiz. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile vatandaşlarımıza böyle bir kolaylık sağladığımız için mutluyuz." diye konuştu.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , MEZARLIK, ZİYARETİNE, ÜCRETSİZ, SERVİS, HİZMETİ, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı