Haber Detayı
03 Mart 2016 - Perşembe 19:14 Bu haber 2373 kez okundu
 
NURİ KOLAYLI’DAN BORSAYA TEŞEKKÜR
Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Nuri Kolaylı tarafından gönderilen teşekkür belgesini takdim ettiler.
DİĞER Haberi
                 NURİ KOLAYLI’DAN BORSAYA TEŞEKKÜR

Burdur Gazeteciler Cemiyeti (BGC) Başkanı Yusuf Tortop ve Cemiyet Başkan Yardımcısı Adnan Taraşlı, Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Yılmaz Başar’ı makamında ziyaret ederek,  Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı tarafından gönderilen teşekkür belgesini takdim ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başar, Cemiyet Başkanı Tortop ve Genel Başkan Kolaylı’ya şükranlarını sundu.

Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Tortop ve Cemiyet Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Burdur Gazetesi Sahibi Adnan Taraşlı, Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başar’ı makamında ziyaret ederek, Burdur’da, 18-21 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılan Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu üyesi olan Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı ve etkinliklerine maddi destek sağlayan Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Başara adına, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Sayın Nuri Kolaylı tarafından gönderilen teşekkür belgesini takdim ettiler.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Borsa Başkanı Başar, yerel basının önemine ve çalışmalarına değinerek, kendisine verilen belgeden dolayı Cemiyet Başkanı Tortop’a ve Genel Başkan Kolaylı’ya teşekkürlerini sundu, basın mensuplarına ise çalışmalarında başarılar diledi. 

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , NURİ, KOLAYLI’DAN, BORSAYA, TEŞEKKÜR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı