Haber Detayı
10 Aralık 2016 - Cumartesi 11:23 Bu haber 2309 kez okundu
 
OHAL ADI ALTINDA SIKIYÖNETİM KURALLARI UYGULANMAKTADIR
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek Burdur İl Örgütünün davetlisi olarak gelerek “Darbe ve Hukuk” konulu konferansa katıldı.
SİYASET Haberi
            OHAL ADI ALTINDA SIKIYÖNETİM KURALLARI UYGULANMAKTADIR

Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi salonunda düzenlenen konferans da konuşan İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, emperyalizmin uşağı bir terör örgütü devleti teslim almak için örgütleniyor. Bu örgütten emir alan askerleri ‘Silahlı Kuvvetler’ “ YAŞ” kararları ile atılmak istendiğinde hükümet buna kararların uygulanmaması için şerh koyarak engellemeler koyuyor. Sonuçta birlikte yürüdükleri sahte imamları kendilerini hedef haline getirdiğinde kendilerini de tuzağa düşürdüğünü anladılar.

Ergenekon ve Balyoz, kumpas davalarında ise bu plan bizim değil sahte dediğimiz de bunlar inançlı dini bütün alnı secdeye gelen insanlar niye taklit etsinler komutanım diyen AK Partili milletvekilleri bunlar gerçekten hainmiş bunlar emperyalizmin uşağı demeye başladılar. Bizler de günaydın diyoruz bunlar bu sözlerini samimi olarak söylemiyorlar. Niye birbirlerine düştüler, niye hukuku çiğneyerek bu kalkışmayı bize yaşattılar çünkü biz 2014 Aralığı’na geldiğimiz de bu hain örgüt Nato’nun, en büyük ordusunu yerle bir ettik. Genel Kurmay Başkanını hapsettik  müebbete mahkum ettik Recep Tayip Erdoğan kim oluyor etrafında 15-20 kişi var onları da içeri alırız veya yurt dışına kaçarlar bu ülkeyi istediğimiz şekilde bizler yönetiriz diye bir güç zehirlenmesine girdiler.

Aralık 2013’deki Dolarlar ve Eurolar kasalar hepsi gerçek hepsi sahtekarlık, hepsi yolsuzluk her şey diz boyu ama bunları birleştirerek Recep Tayip Erdoğan’ın iktidar partisinden atılması bu iki sahte imamın birbirine düşmesinin temel nedenidir. Daha sonraki süreçte biliyorsunuz kavga iyice arttı. 15 Temmuz tarihine geldik. 15 Temmuz da ne oldu. Darbe girişimi mi idi yoksa iktidar partisinin bir kendisinin de içinde olduğu bir senaryo muydu? Gittiğimiz konferanslarda, toplantılarda tartışıyoruz. Bunun kurgu ve senaryo olması ihtimali çok düşük çünkü FETÖ dediğimiz örgütün, onun arkasındaki CİA. ABD ve diğer dış güçleri çıkardığınız zaman AK Parti içinde bu kadar derin bir planlama yapacak irade yok eğitilmiş insan gücü bu planlanmış kumpas davalarını binlerce “Mustafa Kemal’in” askerlerini içeri atan bütün kumpas davalarının arkasında ABD var. Eğittiği FETÖ’cüler var onlara her istediğini veren bir siyasi iktidar var bunu ben söylemiyorum. Genel Kurmay ikinci Başkanlığı ve Genel Kurmay Başkanlığını da yapmış, İlker Başbuğ ve Çok eleştirdiğimiz Hilmi Özkök paşalar var darbe komisyonunda ifade verdi bunların hepsini teyit etti.

Zaten şu andaki Cumhurbaşkanı televizyonlardan defalarca “BOP” Büyük Ortadoğu Projesinin Eş Başkanlarından birisi olduğunu milletimize tekrar etmiştir. Büyük Ortadoğu projesinin eş başkanlığı demek emperyalizmin uşaklığı demektir. Suriye, Irak, Ortadoğu coğrafyası Mısır, iç savaşın eşiğinden döndü. bunların olmasında insanın ölmesinde, Müslüman kanının dökülmesinde şu anki iktidarın ve yöneticilerinin de büyük hissesi var onu bildikleri için hesap verme gününü ötelemek için iktidarda kalmak zorundalar iktidardan düştüğü anda ailece başta Aralık 2013’ün yolsuzlukları ve Suriye’deki iç savaşı körükleme olmak üzere ve kumpas davalarının bütün sahtekarlıkları olmak üzere hesap günü yargıya ve millete vereceklerini çok iyi bildikleri için önce çözüm süreci adı altında bölücü Kürtlere ve PKK’ya yanaştılar 7 Haziranda hükümet olmak için yeterli oyları alamayınca HDP ve PKK ile çatışmaya girdiler. Şimdide MHP’ye yanaştılar  tek amaçları iktidarda kalmak hesap gününü ötelemek ne yazık ki iktidardan hesap soracak güçlü bir yargımız yok. O kadar güçlü bir adalet sistemimiz yok dedi.  Konferansın sonunda İstanbul milletvekili Dursun Çiçek, katılımcıların sorularını yanıtladı. Gazetemiz sahibi ve muhabiri Mustafa ARSLAN’ın sıkıyönetim ve olağanüstü hal arasında ne farklar var ve bu gün uygulanan olağanüstü hal nasıl uygulanmaktadır. Bu soruya Milletvekili Dursun Çiçek yapılan uygulama ve yöntemlerin sıkıyönetim dönemlerinde bile uygulanmadığını yüz binleri bulan devlet çalışanlarının bir gecede işine hiçbir savunma dahi alınmadan işlerine son verildi. Bunlara sokakta simit dahil hiçbir şey sattırılmaktadır. Yani açlığa mahkum hale getirilmiştir dedi. CHP İl Başkanı Barış Ayten kendisine plaket ve Çiçek verdi.  

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , OHAL, ADI, ALTINDA, SIKIYÖNETİM, KURALLARI, UYGULANMAKTADIR, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
            OHAL ADI ALTINDA SIKIYÖNETİM KURALLARI UYGULANMAKTADIR
            OHAL ADI ALTINDA SIKIYÖNETİM KURALLARI UYGULANMAKTADIR
Yorumlar
Haber Yazılımı