Haber Detayı
16 Mart 2020 - Pazartesi 14:34 Bu haber 281 kez okundu
 
SALDA GÖLÜ; “YETKİSİZ YETKİLİLERİN ELİNDE KALDI”
Yeşilova Kaymakamı Abdulhamit Karaca ; Konuyla ilgili yetkim dahilinde sizleri bilinçlendirmeye çalışıyorum, yetkimin dışında elimden fazla bir şey gelmez
YAŞAM Haberi
           SALDA GÖLÜ; “YETKİSİZ YETKİLİLERİN ELİNDE KALDI”

Burdur’un Yeşilova İlçesinde İlçe Kaymakamı Abdulhamit Karaca, toplantıya CHP İl Genel Meclis Üyesi Nurettin Korkmaz, CHP İlçe Başkanı Ferdi Ay ve Yönetimi , “Salda Gölüme Dokunma” platform Yönetim Kurulu Üyeleri Yusuf Korkut ve İsmail Korkmaz davet ederek yapımı başlanan Salda Gölü Projesinin detayları hakkında bilgi vererek katılımcıların sorularını yanıtladı.

Kaymakam Karaca , Proje kapsamında göle yapılacak olan büfe, giyinme-soyunma odaları, kafe, mescit, yönetim birimi+ sağlık birimi, wc, satış birimi açık ve kapalı, cankurtaran ve restaurant hakkında ölçüleri ve adetleri konusunda detaylı bilgi sundu.

Katılımcılar yine de betonlaşma olmaması gerektiğini sorularıyla vurgu yaparak kaygılandıklarını dile getirdiler. Konuyla ilgili CHP İlçe Başk. Ferdi Ay ; betonlaşmaya her zaman karşıyız, bu konuyla ilgili hukuki süreç devam ediyor ve takipçisiyiz şeklinde konuşarak Göl rantını Belediyeye ve Yeşilova halkına bırakılması gerektiğinin altını çizdi.

Kaymakam Karaca ; konuyla ilgili yetkim dahilinde sizleri bilinçlendirmeye çalışıyorum, yetkimin dışında elimden fazla bir şey gelmez, tabi ki halkın yanındayız şeklinde konuşarak katılımcılara teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , SALDA, GÖLÜ;, “YETKİSİZ, YETKİLİLERİN, ELİNDE, KALDI”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı