Haber Detayı
07 Ağustos 2019 - Çarşamba 13:35 Bu haber 2068 kez okundu
 
SERENLER ÇAYIRINDA YAPILACAK GÜREŞLER İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI.
Burdur Belediyesi’nin ev sahipliğinde Türkiye’den genelinden sporcuların katılımıyla bu yıl ikincisi yapılacak olan Yağlı Güreşlerin hazırlıkları başladı.
SPOR Haberi
             SERENLER ÇAYIRINDA YAPILACAK GÜREŞLER İÇİN HAZIRLIKLAR BAŞLADI.

Sabah saatlerinde 17 Ağustos da serenler çayırında bu yıl ikincisi Burdur Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılacak yağlı pehlivan güreşleri hazırlıklarını yerinde görmek amacıyla Belediye Başkan yardımcısı Ali Say ile güreşlerin yapılacağı alanda incelemelerde bulunan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve Başkan Yardımcısı Ali Say güreşlerin yapılacağı alanda hazırlıklar ile ilgili çalışmaları yerinde incelemelerde bulundu.

Çalışmalar hakkında kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla açıklamalarda bulundu.Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz” 17 Ağustos’ta yapacağımız yağlı güreşler öncesinde Burdur’umuzun yağlı pehlivanları çıktılar 17 Ağustos öncesinde hazırlık antrenmanı yapıyorlar. Bizde onları izlemeye geldik. Hazırlıklarımız personelimizin çalışmaları ile tam gaz devam ediyor. Seyircilerimizin güreşleri konforlu bir şekilde izleyeceği güreşler için tribün hazırlıklarımızı yapıyoruz. İnşallah 17 Ağustos’ta bütün Burdur’umuza ve tüm Türkiye’mize keyifli ve güzel bir güreş izlettireceğiz. Tüm sporseverler davetlidir” dedi. Başkan Ercengiz Antrenman yapan güreşçilere başarılar dileyerek, fotoğraf çektirdi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , SERENLER, ÇAYIRINDA, YAPILACAK, GÜREŞLER, İÇİN, HAZIRLIKLAR, BAŞLADI., , , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı