Haber Detayı
11 Şubat 2016 - Perşembe 15:07 Bu haber 2326 kez okundu
 
SİZ BUNUN MUHATABI DEĞİLSİNİZ
Genel Başkanımızın temsil ettiği makam Ülkemizin Kurucu Lideri ve Önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün makamıdır.
SİYASET Haberi
SİZ BUNUN MUHATABI DEĞİLSİNİZ

Burdur CHP İl Başkanı Barış Ayten, İl Başkanlığında yaptığı açıklamada; "  Dün ilimizde bir grup AKP’li Adliye binamıza giderek. Genel Başkanımızın Kurultay konuşmasında hakaret ettiği gerekçesi ile suç duyurusunda bulunmuşlar.

Bu gurubun adliye önünde basına okudukları metnini tebessümle okudum. Tebessümle okudum çünkü kendilerinin siyasetten bir haber olduklarını bir kez daha gördüm.

AKP Kadın Kolları Başkanın okuduğu metinde Sayın Genel Başkanımızı eleştirmek yerine sanki mahkeme kendileri, hakim kendileri, hükmü vermişler. Sanki çadır mahkemesi kurmuşlar.

 Genel Başkanımıza ve Partimizin kurumsal işleyişine karşın yakıştırmalarda ve iftiralarda bulunmuşlar.

Öncelikli olarak herkesin huzurunda ifade etmeliyim ki!

Cumhuriyet Halk Partisinin Genel Başkanını yargılarcasına, hüküm verircesine ifadeler kullanmak kimsenin ne hakkıdır ne de haddidir. Bir defa bunu herkes öğrensin.

 Genel Başkanımızın temsil ettiği makam Ülkemizin Kurucu Lideri ve Önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün makamıdır.

 Genel Başkanımız Kurultay Konuşmasında ağırlıklı olarak Sayın Cumhurbaşkanının ettiği yemine sadık kalmadığını ifade etmiştir. Sayın Cumhurbaşkanın tarafsız kalacağına dair Türk Milletinin önünde yemin etmesine rağmen tarafsız olmadığını ifade etmiştir. Hakaretin oluşması ancak mahkeme kararı ile tespit olunur ve mahkeme dava açan ile açılanı yargılayarak sonuca varır.

                             SİZ BİR KERE BUNUN MUHATABI DEĞİLSİNİZ.

Bizim gündemimizde gözü yaşlı şehit anneleri var, bizim gündemimizde toprağa düşen ana kuzusu çocuklarımız var. Bizim gündemimizde şehirlerin ortalarında yol kesip kimlik soran teröristler var. Bizim gündemimizde Yolları kazıp altına tonlarca mayın döşenirken uyuyan istihbarat var. Bizim gündemimizde yasaları tanımayın diyen yasa koyucular var. Bizim gündemimizde şiddete maruz kalan öldürülen kadınlarımız var. Bizim gündemimizde birilerinin egolarını tatmin etmek için ülkemizin savaşa sürüklenmesi var. Bizim gündemimizde yolsuzluklar ve yoksulluk var, Duvara toslayan ekonomi, adı kalan içi boş demokrasi, konuştuğu için tutuklanan gazeteciler, sesini yükselttiği için gözaltlarına alınan öğrenciler, birilerinin zevkleri için yaptığı fütursuzca harcamaların zam olarak halka yansıması, açlıktan çocuğunu emziremeyen anneler, evladının cebine harçlık koyamayan babalar, ısınamadığı için donarak ölen insanlar var.

Genel Merkezinizden aldığınız talimatla yaptığınız açıklama bizim gündemimizde yok. Siz şova yönelik açıklamalar yapacağınıza ülkemizi ne hale getirdiniz bunun sorgulamasını yapın.

Özetle ifade etmem gerekirse değerli arkadaşlarım;

Genel Başkanımızı yıpratmak, kamuoyu önünde küçük düşürmek için yapılan bu hamleler nafiledir. Sayın Genel Başkanımız tıpkı önceki genel başkanlarımızın da yaptığı gibi Çağdaş Türkiye mücadelesi vermektedir. Biz inandığımız değerlerin ve davamızın yolunda aydınlık yarınlar için canımızı feda etme pahasına yürüyoruz. Herkes bilmeli ki Sayın Genel Başkanımızı kimsenin karanlık planlarına kurban ettirmeyiz. Sayın Genel Başkanımızın sonuna kadar yanındayız.

 

 

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: SİZ, BUNUN, MUHATABI, DEĞİLSİNİZ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı