Haber Detayı
14 Mayıs 2019 - Salı 18:04 Bu haber 1554 kez okundu
 
TEK GÜNDEM MADDESİ İLE TOPLANAN MECLİSTE BAŞKAN YETKİ ALDI
Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in Başkanlığında gerçekleştirilen 6. Olağanüstü Meclis Toplantısı’nda tek bir gündem maddesi görüşüldü.
GÜNDEM Haberi
               TEK GÜNDEM MADDESİ İLE TOPLANAN MECLİSTE BAŞKAN YETKİ ALDI

Burdur Belediyesi 6. Olağanüstü Toplantısını Halı Sarayı Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in Başkanlığında gerçekleştirilen 6. Olağanüstü Meclis Toplantısı’nda tek bir gündem maddesi görüşüldü.

Burdur ili, Özgür Mahallesi, Pafta 8, ada 120, parsel 3’te bulunan 15.431 m2’lik taşınmaz için açılan kamulaştırmasız el atma davasında verilmiş olan mahkeme kararına karşı Burdur Belediyesi tarafından istinaf yoluna gidilecek olup, Burdur Belediyesi tarafından Tehir-i İcra yapılabilmesi için, Banka Teminatına Mektubunun alınması ve tüm bu iş ve işlemlerin yapılmasıyla ilgili Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e yetki verilmesi hususunda görüşüldü.

Birim Müdürleri ve Burdur Belediyesi’nin avukatları tarafından aktarılan bilgiler aktarılırken muhalefet meclis üyeleri kısa eleştirilerde bulundular. Konuşmaların ardından oylama yapıldı. Yapılan oylamanın ardından, oy çokluğu ile Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’e konunun takibi ve sonuçlandırılması yetki verildi.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , TEK, GÜNDEM, MADDESİ, İLE, TOPLANAN, MECLİSTE, BAŞKAN, YETKİ, ALDI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı