Haber Detayı
17 Şubat 2016 - Çarşamba 18:49 Bu haber 2158 kez okundu
 
TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU BAKİ VAROL'U ZİYARET ETTİ
Türkiye Odalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu Burdur Ticaret Borsası Başkanlığı ziyaretinin ardından Varollar A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Baki Varol’u ziyaret etti.
YAŞAM Haberi
TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU BAKİ VAROL'U ZİYARET ETTİ

Burdur’a ve Bölge illerinde çeşitli temaslar için gelen Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisancıklıoğlu, Burdur’daki çeşitli temaslarının ardından yakın dostu ve eski Burdur Ticaret Borsa Başkanı Baki Varol’u yönetim kurulu başkanlığını yaptığı Varollar A.Ş merkezinde ziyaret etti. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu, Varollar yönetim Kurulu Başkanı Baki Varol çiçek vererek karşıladı. Karşılamada Burdur AK Parti yeni İl Başkanı Süleyman Faki’de bulundu.

 

Türkiye Odalar ve Borsaları Birliği Başkanı Hisarcıklıoğlu, karşılamanın ardından şirket binasına girerek Varollar A.Ş koridorlarındaki fotoğrafları inceledi. Fotoğraflar arasında bulunan bir fotoğrafın kendisine verilmesini talep ederek Varollar Şirketi’nin merkezinde bulunan yönetim kurulu başkanının odasına geldi. Varollar A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Baki Varol, kendisine Allah yazan bir gemi maketini hediye olarak verdi.

 

Burdur Valisi Hasan Kürklü’nün katılımı ile iş dünyası ile ilgili kısa çay kahve sohbetinin ardından. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu Afyon’daki bir toplantıya yetişmek üzere ayrıldı. Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Ticaret Borsası Başkanı Yılmaz Başer ve Burdur Valisi Hasan Kürklü tarafından uğurlanarak yolcu edildi.    

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: TOBB, BAŞKANI, HİSARCIKLIOĞLU, BAKİ, VAROL'U, ZİYARET, ETTİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı