Haber Detayı
01 Mart 2016 - Salı 16:25 Bu haber 6759 kez okundu
 
(TOBB) ORTAOKULU BAŞKAN KEYİK’İ ZİYARET ETTİ
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Burdur Merkez, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ortaokulu Müdürü Recep Nalcı Başkan Keyik’i ziyaret etti.
EĞİTİM Haberi
               (TOBB) ORTAOKULU BAŞKAN KEYİK’İ ZİYARET ETTİ

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı, Burdur Merkez, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ortaokulu Müdürü Recep Nalcı ve beraberinde Okul Aile Birliği Başkanı Nilgün Özel, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası (BUTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik’i makamında ziyaret etti. Ziyarette BUTSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Çeliker ile Okul Aile Birliği Bşk. Yrd. Seher Yelkovan, Öğretmen Ali Şengel, Öğrenci Temsilcisi Asude Gedik de yer aldılar.

 

BUTSO Başkanı Yusuf Keyik, “Ziyaret, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğimiz Vergi Ödül Töreni vesilesiyle, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile okulun durumu ve gelişimine ilişkin yapılan görüşme konusunda oldu. Okul Müdürü Recep Nalcı, Okulun eksiklik ve gelişim ihtiyaçlarını, Okul Aile Birliği Başkanımız tarafından TOBB Başkanımıza bir çiçek takdim ederek yaptığımız görüşmede aktarmıştı. Biz bugün, o görüşmeye istinaden, okulun ihtiyaçlarına ilişkin değerlendirmelerimizi yaptık” dedi. Başkan Hisarcıklıoğlu’nun eğitime verdiği önemin büyük olduğunu ve çalışmaları titizlikle takip ettiğini ifade eden Keyik; ayrıca, 750 metrekarelik alanda kurulan, 17 dersliğe sahip olan ve 1999 yılında hizmete açılan TOBB Ortaokulu’nun, çağın gelişimine uygun şekilde donanım içinde olması yönünde, gerekli yazışmaların yapıldığını ve ilgilerinin devam edeceğini belirtti.

 

Ziyaretin sonunda, Okullarına gösterdiği ilgiye teşekkür kabilinden BUTSO Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Keyik’e, Okul Öğrenci Temsilcisi Asude Gedik tarafından bir plaket takdim edildi.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , (TOBB), ORTAOKULU, BAŞKAN, KEYİK’İ, ZİYARET, ETTİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı