Haber Detayı
15 Ocak 2016 - Cuma 17:46 Bu haber 3197 kez okundu
 
ÜNİVERSİTE DE MOTOR SPORLARI İÇİN YARIŞ PİSTİ YAPILACAK
Burdur (MAKÜ) de Türkiye’ye model olacak olan Alternatif Spor ve Kamp Merkezi’nde yapılacak olan “Yarış Pisti Alanı” için sona gelindi.
- Haberi
 ÜNİVERSİTE DE MOTOR SPORLARI İÇİN YARIŞ PİSTİ YAPILACAK

20 Ağustos 2015 tarihinde Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Rektör’ü Prof. Dr. Adem KORKMAZ’I Türkiye’ye model olacak olan Alternatif Spor ve Kamp Merkezi’nde yapılacak olan “Yarış Pisti Alanı” için ziyaret eden Türkiye Motosiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Faysal ŞEVKATLİOĞLU ile Burdur Motosiklet Kulübü Başkanı Nuri GÜLEÇ ve Kulüp Üyelerinin görüşleri çerçevesinde hazırlanan projede sona yaklaşılıyor.

Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Prof. Dr. Adem KORKMAZ hazırlanan proje hakkında görüş alışverişi yapmak için Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) Başkanı Bekir Yunus Uçar’ı ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Adem Korkmaz Üniversitemiz Kampus alanına yapılacak ve Türkiye’ye model olacak olan Alternatif Spor ve Kamp Merkezi hakkında Başkan Uçar’a bilgi vererek, proje hakkında açıklama yaptı.

Spora ve sporcuya her zaman destek veren üniversitemizin bu konuda yeni projeler hazırladığını anlatan Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz, Alternatif Spor ve Kamp Merkezi projesinde sona yaklaşıldığını belirterek, hazırlanan proje üzerinde Başkan Uçar ile birlikte fikir alışverişi yaptılar.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , ÜNİVERSİTE, DE, MOTOR, SPORLARI, İÇİN, YARIŞ, PİSTİ, YAPILACAK, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı