Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 17:43 Bu haber 763 kez okundu
 
ÜNLÜLERİN YENİ MEKANI KALAMIŞ PERFORMANS SAHNESİ
İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan bir dönem şarkılara ilham veren “bir tatlı huzur”un alındığı Kalamış, çok daha yeni bir mekana ev sahipliği yapmaya başladı.
SANAT Haberi
ÜNLÜLERİN YENİ MEKANI KALAMIŞ PERFORMANS SAHNESİ

Osmanlı döneminde aşıkların buluştuğu nezih bir yer olan ve şarkıların ilham kaynağı ve aşıkların hatta şarkılar ve güfteleri yazılan Kalamış koyu günümüzde yeniden popüler hale gelmeye başladı. İstanbul’un Anadolu’daki önemli mekanlarındandır. Ünlülerin yeni mekanı olarak Kalamış performans sahnesi adeta solistler geçidi olarak hizmet vermektedir. Yonca Evcimik tarafından sanat danışmanlığı yapılan Kalamış Performans Sahnesi, basın ve sanat camiasının en popüler mekanı olmaya başladı.

Her gece birbirinden ünlü isimlerin sahne almaya başladığı bir yer olmaya başlayan Kalamış Performans Sahnesi, ziyaretçileri için bir yandan nostalji yaşatırken bir taraftan da eğlence doruk noktasına ulaşmakta ünlü, ünsüz birçok kişinin mekanı olmaya aday yerlerden birisi haline geldi. .

Geçtiğimiz günler içerisinde de Kalamış Performans Sahnesi; Serhat Hacıpaşalıoğlu ile birlikte , Zeyno Günenç, Neslihan Yeldan, Akasya Aslı Türkmen, Elif Karlı, Yasemin Şefik, Uğurkan Erez ve İpek Durukal’ı ağırladı

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: ÜNLÜLERİN, YENİ, MEKANI, KALAMIŞ, PERFORMANS, SAHNESİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı