Haber Detayı
10 Ocak 2021 - Pazar 11:20 Bu haber 405 kez okundu
 
VALİ ALİ ARSLANTAŞ’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI
Burdur valisi Arslantaş mesajında şu görüşlere yer vermiştir. Toplumun gören gözü, işiten kulağı, söz söyleyen dili olurken, aynı zamanda vatandaşların talep ve beklentileri ile bir hizmeti yerine getirmektedir
GÜNDEM Haberi
                VALİ ALİ ARSLANTAŞ’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

Gazeteci, toplumun gören gözü, işiten kulağı, söz söyleyen dili olurken, aynı zamanda vatandaşların talep ve beklentileri ile yaşanan sorunları gündeme taşınmasını sağlayarak çok önemli, aynı zamanda sorumluluğu olan bir hizmeti yerine getirmektedir.

Bu doğrultuda meslek ilkelerini ve milletimizin hassasiyetlerini dikkate alarak, tarafsız doğru haberciliği yayın anlayışı olarak benimseyen, kar, kış, sıcak, soğuk, demeden gecesini gündüzüne katarak topluma hizmet etme gayreti içerisinde çalışan, demokrasimize katkıda bulunan bütün gazeteci arkadaşların 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum.

Göreve başladığım günden itibaren, Valilik olarak yürüttüğümüz tüm çalışmalarda büyük desteklerini gördüğüm, gündeme taşıdıkları konularla ilimizin her anlamda gelişmesine yönelik katkılar ortaya koyan Gazeteci arkadaşlarımızın, içinde bulunduğumuz iletişim çağının en önemli mesleklerinden biri ifa ettiklerini vurgulamak istiyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle bu anlamlı günün, basın çalışanlarının sorunlarının çözülmesi, haklarının iyileştirilmesi, uygun çalışma ortamlarının oluşması bakımından farkındalık oluşturmasını diliyor, bütün Gazeteci arkadaşlarımıza aileleri ile birlikte mutlu huzurlu yarınlar diliyorum.” dedi

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , VALİ, ALİ, ARSLANTAŞ’IN, 10, OCAK, ÇALIŞAN, GAZETECİLER, GÜNÜNÜ, KUTLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı