Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 16:48 Bu haber 357 kez okundu
 
VALİ HASAN ŞILDAK’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETİCİLER GÜNÜ MESAJI
Başta İlimizde görev yapan basın mensupları olmak, gazetecilik mesleğini büyük bir özveri ile yerine getirmeye çalışan bütün Gazetecilerin bu anlamlı gününü kutluyorum.
GÜNDEM Haberi
              VALİ HASAN ŞILDAK’IN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETİCİLER GÜNÜ MESAJI

Kamuoyunu doğru bilgilendirmek gibi önemli, aynı zamanda sorumluluğu olan bir görevi yerine getiren Gazeteci arkadaşlarımız,  bizlerin de yapmış olduğu çalışmaların vatandaşlarımıza aktarılması, sunulan kamu hizmetlerinin hızlı ve doğru bir şekilde halkımıza ulaşması noktasında kamu ile vatandaş arasında bilgi akışını sağlayan önemli bir kamu hizmetini  yerine getirmekteler.
Gazeteci arkadaşlarımızın ilkeli ve sorumlu yayıncılık anlayışından sapmadan yeri geldiğinde zor şartlar altında çalıştıklarını,  fedekarlıklarını hepimiz bilmekteyiz, görmekteyiz.
Bu duygularla Gazetecilik mesleğinin sorunlarının gündeme taşınarak konuşulduğu, farkındalık oluşturularak sorunların çözüme kavuşturulduğu bir gün olması temennisiyle bütün Gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, aileleri ile birlikte sağlıklı,  mutlu, huzurlu yarınlar dilerim.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , VALİ, HASAN, ŞILDAK’IN, 10, OCAK, ÇALIŞAN, GAZETİCİLER, GÜNÜ, MESAJI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı