Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 10:31 Bu haber 1650 kez okundu
 
VALİ HASAN ŞILDAK’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Huzur ve bereket dolu bir Ramazan ayını daha geride bırakarak bayram sevinciyle buluştuk. Bir ay boyunca kardeşlik iklimini, dayanışmayı, yardımlaşmayı hep birlikte yaşadık.
KÜLTÜR Haberi
                 VALİ HASAN ŞILDAK’DAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Bu mübarek ay boyunca, değişik vesilelerle, güvenlik güçlerimiz, eşsiz fedakârlıklarını bu vatan, bu millet var oldukça unutmayacağımız aziz şehitlerimizin bizlere emaneti aileleri, gazilerimiz, korunmaya muhtaç çocuklarımız, engellilerimiz ve el uzatılması gereken bütün kesimlerle, bir araya geldik.

Bayram'ın getirdiği ulvi değerlerin, bizleri bütünleştiren sıcak ve samimi duyguların toplumun tüm kesimlerini kuşatmasını, bu mübarek günlerin birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirmesini diliyorum. Bu vesileyle, bayram ziyaretleri için yola çıkacak bütün vatandaşlarımıza bir konuyu da özellikle hatırlatmak istiyorum.

Bayram sevinçlerimizi üzüntüye dönüştürmemek için, trafik kurallarına azami düzeyde uyalım, aşırı hızdan uzak duralım.

Bu duygular içinde, mübarek Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, size, sevdiklerinize, bütün Burdurlu hemşerilerimize sağlık ve esenlikler diliyor, Bayram coşkusunun bütün gönülleri, bütün haneleri şenlendirmesini temenni ediyorum.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , VALİ, HASAN, ŞILDAK’DAN, RAMAZAN, BAYRAMI, MESAJI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı