Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 14:27 Bu haber 271 kez okundu
 
VALİLİK GİRİŞİNDE PTT VATANDAŞIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ŞUBE AÇTI
Burdur Valisi Hasan Şıldak, Burdur Valiliği giriş katında hizmet vermeye başlayan PTT şubesini ziyarette bulundu.
- Haberi
             VALİLİK GİRİŞİNDE PTT VATANDAŞIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRMAK İÇİN ŞUBE AÇTI

Nüfus Müdürlüğümüz tarafından verilen kimlik, sürücü belgesi ve pasaport hizmetleri için harç ödemelerinin aynı yerde yapılması sağlanarak vatandaşlarımıza büyük bir kolaylık getirecek, PTT Şubesi Burdur Valiliği giriş katında hizmet vermeye başladı.

İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu'nun vatandaş memnuniyetini esas alan bir yönetim anlayışının yaygınlaşması, vatandaşlarımızın yerinde hizmet almalarını sağlayacak çalışmaların yapılması talimatları kapsamında planlanan, özellikle Valiliğimize nüfus müdürlüğü hizmetleri için gelen vatandaşların harç ödemelerinde kolaylık sağlayarak yerinde hizmet almalarını sağlayacak PTT şubesini ziyaret eden Vali Hasan Şıldak, Başmüdür Nevzat Kazan’dan verilecek hizmetlerle ilgili bilgi aldı.

Valiliğimiz giriş katında hizmet vermeye başlayan PTT Şubesinin hayırlı olmasını dileyerek ilk işlemi gerçekleştiren Vali Hasan Şıldak, katkılarından dolayı PTT teşkilatımıza teşekkür etiğini ifade etti. Ziyaret sırasında İl Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Metin Özyurt'ta hazır bulundu. 

Devletimizin köklü kurumları arasında yer alan PTT Teşkilatı posta, kargo, banka lojistik alanlarında 5000’e yakın iş yeri, 300’ü aşkın PTTmatik, 159 mobil şube, 10.000’e yakın personeli ile vatandaşlarımıza önemli hizmetler sunuyor.

İlimizde de 28 iş yerinde hizmet vermekte olan PTT teşkilatı 29. iş yerini Valilik Binası içerisinde hizmete açtı. Hizmete açılan yeni şubede PTT iş yerlerinde sunulan iş ve işlemlerin tamamı yapılabiliyor.

 

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , VALİLİK, GİRİŞİNDE, PTT, VATANDAŞIN, İŞİNİ, KOLAYLAŞTIRMAK, İÇİN, ŞUBE, AÇTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı