Yazı Detayı
16 Ekim 2017 - Pazartesi 09:52 Bu yazı 514 kez okundu
 
FETÖCÜLERİN İMAM HATİP ÜZERİNE OYUNLARI -2
Mehmet Kızılaslan
 
 

 

        Bu günkü yazım da, Nazilli İmam Hatip Okulu Yaptırma ve Yaşatma Derneği Onursal Başkanı Mehmet Gebenç kardeşimizin yazısıdır. Kamuoyunu doğru bilgilendirmek adına aynen yayınlıyorum. 

((( TENZİLE ERDOĞAN - RECEP TAYYİP ERDOĞAN İSİMLERİNİ NAZİLLİ de YAŞATALIM! HAYDİ BUYRUNUZ.

       13-01-2013 Tarihli karar ile Nazilli İmam Hatip Okulu Yaptırma ve yaşatma Derneği; Aydın İl Özel İdaresinden özel gayretlerle çıkartmış olduğu 2,3 Milyon Liralık ödenek ile 24 derslikli İmam Hatip Orta okulunun yapımı için ilk adım atılmış oldu.

        Dernek Yönetimi 13-01-2013 Tarihli kararı ile TENZİLE ERDOĞAN -RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM HATİP KÜLLİYESİNİN hayata geçmesi çalışmalarını başlattı. Bu çerçevede İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Külliyenin kroki çalışmaları başladı.  (kroki çalışması mevcuttur.)

        Nazilli şehir planında İmam Hatip Lisesi bahçesine TATBİKAT CAMİSİ yer alırken kroki çalışmalarında bu cami yeri görmezlikten gelinerek krokide yer almaması için özel gayretler birileri tarafından sarf edildi.

        Yine kendileri, kendilerine ait arsa-arazi ve ev tapularını Milli eğitime vermeden; okul arsasının tapusunu 28 Şubat sürecinde olduğu gibi istemeye başladılar. Bu arada dernek yönetimi çalışmalarını sürdürdü. Dönemin Aydın Valisi Sayın Kerem Al Beyefendi dernek yönetiminin TENZİLE ERDOĞAN - RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM-HATİP KÜLLÜYESİ için emrindeki İl Özel İdare bütçesinden 15-20 Milyon Liralık ödeneği çıkartabileceğini ve Nazilli'ye güzel bir eser kazandırılmasının takipçisi olacağını ifade etmişlerdir.

         Henüz 28-09-2013 Tarih 3847391 - 20-27220253 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı genelgesi çıkmadığı için okul arazisinin bir köşesinden 500 m² lik bir bölümünün tapusunun Aydın Valiliğine verilmesinin "illi bağ" açısından yeterli olacağını; dernek yönetimi de 500 m² lik arazinin ve tüm okul binalarının ve pansiyonlarının sadece İmam Hatip Okulu için kullanılacağı Tapu Şerhine sonuna kadar saygılı olduğunu, Sayın Kerem Al beyefendi, ifade ettiler.

Ayrıca Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Merhume Annelerinin isimlerinin Aydın ilinde yaşamasına katkıda bulunmasının kendileri için ayrı bir övünç kaynağı olacağını ifade eden dönemin Aydın Valisi Sayın Kerem Al Beyefendi;  3-5 gün içerisinde Merkez Valiliğine tayin edildi.

          Açık ve gizli Fetö'cüler Külliyenin hayata geçmesini önlediler ve her zamanki taktikleri icabı, icraatı kendileri yaptılar, faturayı dernek yönetimine kestiler. Vali beyin tayinini dernek yönetimi yaptı dediler.

Aydın - İzmir - Muğla - Manisa İllerindeki FETÖ yapılanmalarının müsebbibi olan, Recep Uzunallı'nın " Bizim Özel Okul ve Dershanelerimizin bulunduğu İl ve İlçelerde BİNA ve EĞİTİM olarak GÜÇLÜ İMAM- HATİP OKULLARINA MÜSADE ETMEYİZ. Bizim her ilde Milletvekillerimiz, Valilerimiz, Müdürlerimiz olacak, karda yürüyüp izimizi belli etmeyeceğiz" dediği 1984 yılındaki projesi yürürlüğe girmiş oldu.

         Dernek yönetimi hiçbir kişi kurum ile inatlaşmadı, problem çıkarmadı. 17,3 Milyon ödenek çıkardı Bu paraların çıkartılmasında BEŞ KURUŞLUK katkısı bulunmayan 20-30 kişilik grup yatırımları sağa sola kaydırılmasında katkıda bulunurlarken TEMEL RUHSATLARINDA ne yazdığının üzerinde bile durmadılar. Bu güne kadar 17,3 Milyon liralık Okul binalarının Temel Ruhsatlarında İmam - Hatip Okulu yazıp yazmadığı konusunda kamuoyuna herhangi bir belge gösteremediler.

          Daha önce sorulan sorulara cevap getiremediler. Paralarını Dernek yönetiminin çıkarttığı binalara bile sahip çıkamayanlar. 28-09-2013 Tarihli Bakanlık genelgesi ve olurları ile sadece İNTİFA (binayı kullanma) hakkını 49 yıllığına Bakanlığa vermenin yeterli olmasına rağmen, hala daha TAPU da TAPU diyen bir avuç insana "SİZ ÖNCE KENDİ EV-ARSA- BAĞ-BAHÇE TAPULARINIZI MİLLİ EĞİTİME DEVREDİNİZ. DAHA SONRA BİZDEN TAPU İSTEYİNİZ. YOKSA SİZ DEVLETİMİZE GÜVENMİYORMUSUNUZ" Demek, Derneğin en doğal hakkıdır.

          Derneğimiz Devletine güvenmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımız ile aynı yerde duran, aynı yöne bakan Derneğimiz yönetimi ve değerli üyeleri Sayın Cumhurbaşkanımız gibi Devlet içindeki PDY ( Paralel Devlet Yapılanması) ile FETÖ' cülere güvenmemektedir. 2013-2016 sürecinde çeşitli başlıklar ile Derneğe Üye yapılmayan birçok kişi ya açığa alınmış ya da yargılanmaktadır. dernek Yönetiminin titizliği Açık ve Gizli FETÖ' cülerin Derneğe sızmaları önlenmiş olup OHAL taramalarından ve Defter denetlemelerinden başarı ile geçmiştir. Dernek Yönetimi ve Dernek Üyeleri zikzak yapmadan en başından bu yana Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında yer almıştır.

         Sayın Cumhurbaşkanımız, Cumhurbaşkanlığı sistemini kurmaktadırlar. Dernek Yönetimi ve Üyeleri TENZİLE ERDOĞAN- RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM-HATİP KÜLLİYESİ için çalışmalarını ısrarla sürdürmekte olup gizli ve açık hiçbir FETÖ' cünün gereksiz - mesnetsiz "çamur at izi kalsın" "önce berrak suyu bulandır sonra kendi bulandırdığın suda balık avla" taktiklerine takılmayacaktır.

         Buyurun size çok önemli fırsat Asımın Nesli Proje Okulunun ismini ve (değilse) Temel Ruhsatında ki ile birlikte RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM - HATİP LİSESİ olarak değiştiriniz. Özel Aydınlık Okulu binasını da, İmam Hatip Ortaokulu olarak aynı çatıda birleştiriniz. Erkek öğrencilere imkan açınız.

         42 Yıllık Okul binasının bulunduğu araziye de 49+49 =98 yıllığına Sadece kız İmam Hatip orta okulu ve Lisesi ile pansiyonu, kapalı spor salonlarından oluşan TENZİLE ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM HATİP KÜLLİYESİ için iyi niyetli herkes ile çalışmalarımızı sürdürelim. Dernek yönetimi ve üyeleri çalışmalarını sürdürmektedir. Buyurun siz de bir ucundan düzgünce tutun. dernek yönetimi 17,3 Milyon liralık okul binaları, pansiyonlar, kapalı spor salonları ve 1500 kişilik yerleşimin yoğun olduğu yere CAMİYİ Nazillimize kazandırdı. Sizlerde olumlu katkıda bulununuz. Bulunamıyorsanız ortalığa çalı atmayınız. Attığınız çalılar bir gün kendi ayağınıza dolanır.

       Sayın Cumhurbaşkanımıza zaman zaman dosyalar halinde bilgiler arz ediyorum. Ankara da arkadaşlarımız (hemen telefonları dinlemeye almalısınız çünkü bu bir FETÖ taktiğidir.) Sayın Cumhurbaşkanımızın yoğun programları arasında randevu almaya çalışıyorlar. Külliyenin lehinde ve aleyhinde davrananlar ile ilgili karar Sayın Cumhurbaşkanımızın uhdelerindedir. Dernek yönetimi ve Saygıdeğer üyeleri sabırlıdırlar. "Sabreden Derviş TENZİLE ERDOĞAN - RECEP TAYYİP ERDOĞAN NAZİLLİ İMAM HATİP KÜLLÜYESİNE ERMİŞ" olacağı günler yakındır İnşallah.

        Kanal-a da ki sabahları çok güzel program yapan ERKAN TAN beyefendiyi de VUR MEHTERİ ..!  ÇAL MEHTERİ nidaları ile MEHTER MARŞLARI arasında program sunucusu olarak çağıracağız İnşallah gönüllü olarak geleceklerdir.

        Dernek yönetimi ve üyeleri bütün çalışmalarını Anayasa - yasalara - kamuoyunun ihtiyaçlarına göre yapmaktadır. 1967 Yılından 2017 Yılına kadar 50 Yıldır üzerinde açık ve gizli FETÖ taktikleri, 28 Şubat taktikleri, 15 Temmuz 2016 taktikleri üzerinde DOKTORA TEZİ yapılacak kadar taktiklerle karşılaşmıştır.

        Dernek Yönetimi ve üyeler herkesle uzlaşmacı, olumlu çalışmalara açık olduğu kadar; engelleyici tutum takınanlara da o kadar kapalıdır. Ömrünü Şeytan taşlamakla geçiren insanlara salavat getirecek zaman kalmaz

        Dernek Yönetimi birçok denetlemeden başarı ile çıkmıştır. İcraatlarını kamuoyunun önünde yapmaktadır. Kırmızı çizgileri ise, Sayın Cumhurbaşkanımızın kırmızı çizgileriyle aynıdır. 28 EYLÜL 2013 Tarihli genelge Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde HAZİRAN 2013 yılında Kayseri Erciyes de yapılan İmam Hatipler zirvesinde Dernek yönetimi tarafından verilen yazılı önerinin kabul görmesi üzerine çıkartılmıştır. Bu genelge ile Devletimize binlerce derslikli arsa ve araziyi bedava üretmiş olduk. İmam Hatiplerin binalarının gelişmesini kıskanan açık ve gizli FETÖ' cüler engellediklerini, engellediler ve Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan oldular.

        Binlerce okul-yurt ve dershaneleri Hazineye devroldu. Sayın Cumhurbaşkanımızın veciz ifadeleri ile dile getirdiği "Kaderin üstümde bir kader vardır"gerçeği hükmünü icra etmiştir.

        "O da çalışsın ben de çalışayım değil, O yok olsun ben ayakta kalayım " taktiği uygulayan FETÖ' nün tezgahları DENİZ FENERİ derneğindeki, Güzel insanlar, Sayın Zekeriya Karaman Beyefendi ile Sayın Zahit Akman, Beyefendiye kurdukları kumpas ortaya çıkmadı mı? "Kimse Yok mu "diye ortaya çıkanlar; ortalıkta kendilerinden başka kimseyi bırakmamak niyetiyle yola çıkmadılar mı?

        1976 Yılında Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hoca, (Mekanı cennet olsun) benim de aralarında bulunduğum 8-10 Üniversite öğrencisine FETÖ den bahisle "O örgüt Uluslararası bir projedir. Uzak durun. Dikkatli olun, onların değirmenine su taşıyan olmayın" diyerek 40 yıl sonraki 15 TEMMUZ'u daha o günlerde fark etmişti.

         Evet "Kabe'nin yeryüzündeki şubeleri olan Camileri Allah'a (CC) Ahiret gününe iman edenler imar ederler" gerçeğinden hareketle, TEMEL RUHSATLARI konusunda belge getirmemenize rağmen, bir sonraki yazımda, Değer verdiğimiz KAMUOYUNUN doğruları öğrenmesi için cami ve diğer konularda yazacağım İnşallah. Ama şunu iyi biliniz ki; Camiyi yaptıran hayırsever vatandaşımız ile, yapan Müteahhit arasında yapılan protokolde, dernek sadece cami arsası tahsis etmiştir. Dernek hesabına ne bir arsa bağışlanmıştır nede para girişi ve çıkışı olmamıştır. Yapılan caminin kullanımı Diyanet İşleri Başkanlığına verilmiştir. Diyanet İşleri Başkanlığı tapu istememiştir. Bu Caminin yapılması gizli ve açık FETÖ cülerin bütün oyunlarını bozmuştur. Bu caminin yapılmasını engel olmaya çalışan bazı kişilerin FETÖCÜLÜKTEN yargılanmaları devam etmektedir. Dernek yönetimi de yasal haklarını kullanırken kamuoyunu doğru bilgilendirmelerine devam edeceklerdir.

        Dernek yönetimi, kendi icraatlarına güvendiği için konuyu kendisi Cumhurbaşkanlığına bağlı, Devlet Denetleme Kuruluna taşıyacaktır. 2013-2017 yılları arasında derneğe ve okul arazisine uyguladıkları gizli ve açık, fetöcülerin ince taktiklerinin ortaya çıkmasını sağlayacaklardır. Kamuoyunun bilgilerine sunulur.)))

         

 
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , FETÖCÜLERİN, İMAM, HATİP, ÜZERİNE, OYUNLARI, -2,
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
08 Temmuz 2019
İTİBARDAN TASARRUF EDİLMEYİNCE NE OLUR
375 Okunma.
20 Haziran 2019
BİR KEZ GELİYORSUN DÜNYAYA
76 Okunma.
17 Haziran 2019
ÜNİVERSİTELERİMİZ SINAVSIZ OLMALI
81 Okunma.
27 Mayıs 2019
İSTANBUL SEÇİMLERİ YAPILACAK MI?
91 Okunma.
06 Mayıs 2019
BİLGE BİR ABİ İLE SOHBET
58 Okunma.
10 Nisan 2019
MEKTUP OKUMAYI BİLECEKSİNİZ
360 Okunma.
01 Nisan 2019
DEMEK Kİ BEKA SORUNU YOKMUŞ.
141 Okunma.
26 Mart 2019
VERİN OYUNUZU CUMHURİYE …….
175 Okunma.
15 Mart 2019
MÜSLÜMAN HİLE YAPAR MI?
192 Okunma.
28 Şubat 2019
SİZE NEDEN OY VERMEYECEK BU SEFER
251 Okunma.
21 Şubat 2019
BU SEÇİMLERDE 2 + 2 = 4 ETMEYECEK
211 Okunma.
12 Şubat 2019
99 YEREL SEÇİMLERİNDE BAKINIZ NE DEMİŞİZ
490 Okunma.
02 Şubat 2019
YEREL SEÇİM Mİ, ÜÇÜNCÜ DÜNYA SAVAŞI MI?
467 Okunma.
22 Ocak 2019
SİSTEM ÜRETİM ADINA DEĞİŞMELİ
256 Okunma.
01 Ocak 2019
SEÇİMLER – KALKINMA – VE EKONOMİK PROJELER
483 Okunma.
26 Aralık 2018
BİZ BOZULDUK HER ŞEY BOZULDU
739 Okunma.
13 Aralık 2018
TİTANİK FACİASI VE ÜLKEM
767 Okunma.
29 Kasım 2018
PARTİLERE HAZİNE YARDIMI İLE NELER YAPILABİLİR
298 Okunma.
01 Kasım 2018
EĞİTİM öğretim ÜRETİM ve HAYAT
364 Okunma.
15 Ekim 2018
FİYATLAR VE ADALET
380 Okunma.
02 Ekim 2018
DUYUN-U UMUMİYE NEDİR?
258 Okunma.
05 Eylül 2018
ÜLKE YANIYOR, JÖLELİ BAŞINI TARIYOR
334 Okunma.
19 Ağustos 2018
EKONOMİK ÇÖZÜM
332 Okunma.
03 Ağustos 2018
TOPLUM OLARAK ÇILDIRIYORUZ
255 Okunma.
25 Temmuz 2018
ÜLKENİN KADERİ MİKRO İŞLETMELERDE
357 Okunma.
04 Temmuz 2018
ÇOCUK CİNAYETLERİ VE SAPIKLAR
325 Okunma.
28 Haziran 2018
SEÇİM SONUÇLARI VE ÖZÜR
295 Okunma.
05 Haziran 2018
BİR ÜLKE DE YOKSULLUK AHLAKI BOZAR
396 Okunma.
28 Mayıs 2018
SADAKA EKONOMİSİNE DEVAM
380 Okunma.
23 Mayıs 2018
YAZDIKLARIMIZI ANLAMAMAKTA DİRENDİNİZ
351 Okunma.
14 Mayıs 2018
ÇÖKÜŞ NE ZAMAN BAŞLADI
377 Okunma.
01 Mayıs 2018
EKONOMİ YANLIŞ TEŞHİS İLE İYİLEŞMEZ
333 Okunma.
26 Nisan 2018
EKONOMİNİN VE ÜLKENİN KURTULUŞU
356 Okunma.
19 Nisan 2018
SEÇİMİ ÖNE ALMANIN SEBEPLERİ
407 Okunma.
18 Nisan 2018
FELAKET TELLALIĞI YAPMAYACAĞIM
370 Okunma.
12 Nisan 2018
YIKIN BEYNİNİZDEKİ YANLIŞ ÖĞRETİLERİ SİZLERE YENİ BİR SİSTEM ÖNERİYORUM.
490 Okunma.
07 Nisan 2018
. FETÖCÜ, FETÖCÜ DEĞİL, TARTIŞMASI
383 Okunma.
23 Mart 2018
MİLLİ OLMAK
486 Okunma.
20 Mart 2018
MEDENİYET DEDİĞİMİZ ŞEY
400 Okunma.
15 Mart 2018
HAYVANCILIĞIN KURTULUŞU
419 Okunma.
09 Mart 2018
NEREYE GİDİYORUZ
519 Okunma.
28 Şubat 2018
YAPTIĞINIZ YATIRIMLAR VATANDAŞIN YOKSULLUĞUNA ÇARE DEĞİL
393 Okunma.
17 Şubat 2018
DEVE, DEVECİ VE İLKEL MANTIĞI
444 Okunma.
10 Şubat 2018
DEVLET ÜRETİME TEKRAR GİRMEK ZORUNDA
404 Okunma.
07 Şubat 2018
İNSANLARIN DENGELERİ BOZULDU
392 Okunma.
29 Ocak 2018
KELLE KOLTUKTA SEFERE ÇIKMAK
434 Okunma.
15 Ocak 2018
KASAPLAR VE LOKANTACILAR ODASI SEÇİMİ
568 Okunma.
29 Aralık 2017
SİNİRLERİNİZ S.O.S. VERİYOR SAYIN BAŞKAN
702 Okunma.
19 Aralık 2017
KORKULARIMIZ
509 Okunma.
30 Kasım 2017
ABD, REZZA SARRAF, ORTADOĞU VE TÜRKİYE
605 Okunma.
27 Kasım 2017
ZOR GÜNLER
528 Okunma.
13 Kasım 2017
ÇALIŞAN VE ÇALIŞTIRANLARIN SORUNLARI
572 Okunma.
10 Kasım 2017
ATATÜRK’ÜMÜZÜ ANARKEN….
613 Okunma.
02 Kasım 2017
İYİ PARTİ GERÇEKTEN İYİ GELECEK Mİ?
641 Okunma.
30 Ekim 2017
YAZBOZ TAHTASI GENELGELER
759 Okunma.
28 Ekim 2017
CUMHURİYET BAYRAMINA GEREKTİĞİ ÖNEMİ VERMEK
542 Okunma.
27 Ekim 2017
FETÖ GİTTİ KAHROLSUN FİKİRLERİNİ SAVUNANLAR
595 Okunma.
23 Ekim 2017
SEÇİMLE GELEN SEÇİM İLE GİTMEZSE NE OLUR?
709 Okunma.
17 Ekim 2017
EĞİTİM – KAVGA – EKMEK ÜÇGENİ
636 Okunma.
02 Ekim 2017
NAZİLLİ İMAM HATİP OKULU ÜZERİNE OYNANAN OYUNLAR
602 Okunma.
27 Eylül 2017
FETO DAN GERÇEKTEN AYRILDILAR MI?
617 Okunma.
13 Eylül 2017
KORKAKLAR
607 Okunma.
04 Eylül 2017
ACIYORUM SİZLERE VE SORUYORUM
622 Okunma.
28 Ağustos 2017
DELİYE HER GÜN BAYRAM
723 Okunma.
27 Ağustos 2017
ABİLER,ABLALAR..
599 Okunma.
26 Ağustos 2017
ABLALARIN PAZARLAMA TOPLANTILARI
630 Okunma.
18 Ağustos 2017
ULUSAL BAŞARIYA İHTİYACIMIZ VAR
585 Okunma.
14 Ağustos 2017
BENİM SANERYOM
567 Okunma.
05 Ağustos 2017
NİKAH VE DEVLETİN AYARLARI
607 Okunma.
01 Ağustos 2017
DEPREM VE ÇOCUK BEYNİM
765 Okunma.
24 Temmuz 2017
DİDİM APOLLON TAPINAĞI VE DİN TACİRLERİ
543 Okunma.
11 Temmuz 2017
15 TEMMUZ DARBESİ
677 Okunma.
08 Temmuz 2017
SİSTEM HER ZAMAN DÜŞMANLAR YARATIYOR
643 Okunma.
02 Temmuz 2017
ADALETSİZLİĞİ-TERÖRÜ-RÜŞVETİ- TORPİ, KÖKÜNDEN SİLMEYİ ÖNERİYORUM.
620 Okunma.
28 Haziran 2017
KAPİTALİST SİSTEMDE, SOSYALİST MEYHANECİLİK
660 Okunma.
22 Haziran 2017
KIRK KADAR KÜÇÜK ADAM
727 Okunma.
17 Haziran 2017
BİZİ ÇOK YÜRÜTTÜLER
601 Okunma.
08 Haziran 2017
KATAR, KATAR PARA
693 Okunma.
05 Haziran 2017
ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ
746 Okunma.
31 Mayıs 2017
RAMAZAN MI?
991 Okunma.
24 Mayıs 2017
AVM LER ÜRETİMSİZ YERLERDE SOS VERİYOR.
733 Okunma.
09 Mayıs 2017
DİNİ PARÇA, PARÇA EDEN TEKKELER, KAPATILSIN
762 Okunma.
29 Nisan 2017
BİR MAYIS “ BEN İNSANIM” DİYENLERİN BAYRAMIDIR
732 Okunma.
27 Nisan 2017
DİNSİZİN HAKINDAN İMANSIZ GELİR.
722 Okunma.
24 Nisan 2017
NAZİLLİ SÜMERBANK VE KATİLLERİ
926 Okunma.
17 Nisan 2017
HALK OYLAMASI SONUÇLARINDA MİLLET NE DEDİ
851 Okunma.
22 Mart 2017
BORÇ ALAN EMİR ALIR
964 Okunma.
20 Mart 2017
ORTA DOĞULU OLMAYA DOĞRU
776 Okunma.
16 Mart 2017
İŞSİZLİĞİ ÖNLEMEK İSTİYORSANIZ
1032 Okunma.
11 Mart 2017
VATANSEVERLERLE VATAN HAİNLERİ BELLİ OLSUN
922 Okunma.
06 Mart 2017
EVET ÇIKACAK HAİNLER BİTECEK
1291 Okunma.
02 Mart 2017
HERŞEYİN BİR BEDELİ VAR
967 Okunma.
27 Şubat 2017
VAZ GEÇİN BU BAŞKANLIK SEVDASINDAN
938 Okunma.
20 Şubat 2017
DEVE GÜREŞLERİ VE İLKELLİK
968 Okunma.
14 Şubat 2017
KALKINMIŞLIĞIN GÖSTERGELERİ
1163 Okunma.
06 Şubat 2017
VEKİL ÖRNEKLERİ VE ASİLLER
928 Okunma.
01 Şubat 2017
    BAŞKANLIK SİSTEMİ VE TRUMP
945 Okunma.
30 Ocak 2017
ANA YASA DEĞİŞİKLİĞİ NELERDİR BİLİYORMUSUNUZ?
968 Okunma.
24 Ocak 2017
BANKA DEĞİL, TEFECİ, GASPÇI, ŞEHİR EŞKİYALARI
942 Okunma.
11 Ocak 2017
YAKIT MASRAFLARI VE AİLE BÜTÇEMİZ
1004 Okunma.
30 Aralık 2016
                HAZRETİ İSA NOEL BABA VE BİZ
1127 Okunma.
22 Aralık 2016
HÜKÜMETE BÜROKRATLARIN ATTIĞI KAZIK
1061 Okunma.
12 Aralık 2016
TERÖRÜ- RÜŞVETİ- YOLSUZLUKLARI- KÖKÜNDEN SİLECEK ÇÖZÜM
990 Okunma.
23 Kasım 2016
ÖĞRETMEN, ÖĞRETMENLERİMİZ
1198 Okunma.
20 Kasım 2016
BAYRAK SEVDAMIZ
1130 Okunma.
11 Kasım 2016
DEFNE FİDANINDAN DEF(İ)NE SAHİBİ OLMAK
1301 Okunma.
26 Ekim 2016
YAPMAYINIZ SAYIN BAŞKANIM YAPMAYINIZ
832 Okunma.
24 Ekim 2016
FAİZLER DÜŞSÜN DİYORSANIZ, ÖNCE SİZ DÜŞÜRÜN
1159 Okunma.
15 Ekim 2016
SİZE DE SORARLAR SAYIN BAŞKAN
919 Okunma.
12 Ekim 2016
KAZANDIĞINIZ PARA HELAL Mİ KARDEŞİM?
1007 Okunma.
07 Ekim 2016
PATLATTINIZ BENİ BELEDİYE BAŞKANLARI
1532 Okunma.
29 Eylül 2016
İKİNCİ ÜÇÜNCÜ DALGA GELMEYECEK
1012 Okunma.
22 Eylül 2016
YİNE, YENİDEN "DÜNYA BEŞ'DEN BÜYÜKTÜR"
1194 Okunma.
16 Eylül 2016
ANAHTAR TESLİMİ FABRİKA
1017 Okunma.
19 Ağustos 2016
SUÇÜSTÜ YAKALANAN ABD VE SEFERBERLİK
1050 Okunma.
11 Ağustos 2016
VERGİ DEVRİMİ İLE TERÖR DE ÖNLENİR.
1237 Okunma.
08 Ağustos 2016
TOPYEKÜN ALDATILDIK
1195 Okunma.
02 Ağustos 2016
FETO TERÖR ÖRGÜTÜ NASIL ÇÖKERTİLİR
1230 Okunma.
31 Temmuz 2016
DARBELERDEN NASIL KURTULURUZ
1056 Okunma.
27 Temmuz 2016
GÖZALTILAR VE TUTUKLAMALAR
1328 Okunma.
20 Temmuz 2016
HAYATIMI KAYDIRAN OLAYLAR
1086 Okunma.
18 Temmuz 2016
LANET OLSUN DARBECİLERE
1266 Okunma.
14 Temmuz 2016
BU ÜLKE HEPİMİZİN
1117 Okunma.
29 Haziran 2016
KALBİMİZDEN VURULDUK.
1214 Okunma.
27 Haziran 2016
KÖLELİK VE SPARTAKÜS
1184 Okunma.
22 Haziran 2016
MİLLET CİNNET GEÇİRİYOR
1251 Okunma.
17 Haziran 2016
YAZIKLAR OLSUN
1376 Okunma.
13 Haziran 2016
BİZ BU TUZAĞA DÜŞTÜK.
1378 Okunma.
02 Haziran 2016
EN NİHAYET AMAÇLARINA ULAŞMAYA BAŞLADILAR
1139 Okunma.
27 Mayıs 2016
TURİZM CAN ÇEKİŞİYOR
1108 Okunma.
24 Mayıs 2016
AVM FURYASI
1335 Okunma.
18 Mayıs 2016
19 MAYIS - VAHİDETTİN CUMHURİYETE RAZIMIYDI
1197 Okunma.
16 Mayıs 2016
ÇAKKALLAR KENDİLERİNİ KURT SANIRLAR
1278 Okunma.
29 Nisan 2016
1MAYIS SADECE İŞÇİNİN EMEKÇİNİN BAYRAMI DEĞİL
1346 Okunma.
25 Nisan 2016
BÜYÜK ŞEHİR YASASI ÇILDIRTIYOR.
1197 Okunma.
24 Nisan 2016
23 NİSAN ULUSA EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI
1183 Okunma.
05 Nisan 2016
BAŞKANLIK OLMALI MI?
1241 Okunma.
25 Mart 2016
TAYİP DÜŞMANLIĞI PENCERESİNDEN DEĞİL
1192 Okunma.
18 Mart 2016
ÇANAKKALE GEÇİLMEDİ Mİ?
1218 Okunma.
14 Mart 2016
YİNE TERÖR VE YİNE BİZ LANETLİYORUZ
1307 Okunma.
10 Mart 2016
DÜNYA SU SAVAŞLARI BAŞLADI
1185 Okunma.
29 Şubat 2016
CAMBAZA BAKMA BÜTÇE GÖRÜŞMELERİNE BAK
1267 Okunma.
18 Şubat 2016
OSMANLI SULTANLARI DA HESAP VERİRLERDİ
1238 Okunma.
15 Şubat 2016
MAAŞLARINIZI İKİ KATINA ÇIKARIYORUM
1225 Okunma.
12 Şubat 2016
ÜLKEMİ SEVİYORUM
1274 Okunma.
02 Şubat 2016
DÜNYANIN BAŞINA BELA OLAN SİSTEMLER
1363 Okunma.
20 Ocak 2016
İTO BAŞKANI PEŞİN VERGİ KALDIRILSIN DEMİŞ
1186 Okunma.
06 Ocak 2016
BU SAVAŞ BİZİM SAVAŞIMIZ DEĞİL
1406 Okunma.
04 Ocak 2016
DEVLET HATA YAPMAMALI
1205 Okunma.
30 Aralık 2015
BİRAZ DA PROJELERDEN BAHSEDELİM.
1184 Okunma.
29 Aralık 2015
GİDİŞAT İYİ DEĞİL
1369 Okunma.
Haber Yazılımı