Haber Detayı
22 Haziran 2021 - Salı 15:13 Bu haber 914 kez okundu
 
BUCAK BELEDİYESİNDEN SABAH SPORU
Bucaklılara sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan Bucak Belediyesi, spor yaparak sağlıklı bir hayat sürmek isteyen vatandaşları, profesyonel eğitmenler eşliğinde spora davet ediyor
SPOR Haberi
BUCAK BELEDİYESİNDEN SABAH SPORU

Bucak Belediyesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal hayattan uzak kalan vatandaşların sağlıklı ve zinde yaşamı için spor kültürünü geliştirmek adına ücretsiz sosyal mesafeli sabah sporu etkinlikleri düzenliyor.

Bucaklılara sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan Bucak Belediyesi, spor yaparak sağlıklı bir hayat sürmek isteyen vatandaşları, profesyonel eğitmenler eşliğinde spora davet ediyor.

İlk etapta Bucak İlçe Stadyumunda yapılacak olan sabah sporu etkinliği daha sonra parklara yayılacak, vatandaşlar güne sporla başlayacak. Sabahın erken saatlerinde temiz havayı değerlendirerek oksijen tazeleyecek olan katılımcılar, grup halinde egzersiz hareketleri ile başladıkları sabah sporlarına yürüyüş, koşu, bisiklet gibi spor aktiviteleri ile devam edecek. Faaliyetlerin müzik eşliğinde yapacak olan katılımcılara sporla birlikte eğlenme imkânı sunacak. Katılımcılara sabah çorbası ve içecek ikramında bulunulacak.

Kayıtlar etkinlik alanında yapılıyor


Her cumartesi haftada bir gün faaliyet gösterecek sabah sporları, saat 08.00-09.00 saatleri arasında Bucak İlçe Stadyumunda gerçekleştirilecek. Kayıt olmak isteyen vatandaşlar belirtilen günlerde etkinlik alanına giderek sabah sporuna başlayacak. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğümüzün 05436481515 nolu telefonundan bilgi alabilirler.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: BUCAK, BELEDİYESİNDEN, SABAH, SPORU,
Yorumlar
Haber Yazılımı