Haber Detayı
27 Mayıs 2021 - Perşembe 17:48 Bu haber 1164 kez okundu
 
BUCAK İLÇESİ KÖYLERİNDE ÜRETİCİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Çiftliğin sahibi Nihat İnan ve ailesi ile sohbet eden Kılıçdaroğlu'na, yörede "kömbe" olarak adlandırılan ekmek ve ayran ikram edildi.
GÜNDEM Haberi
                   BUCAK İLÇESİ KÖYLERİNDE ÜRETİCİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Bir gün öncesinde Isparta’ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geceyi burada geçirdiği sabah saatlerinde gül toplayan işçilerle gün tarlasında sabah kahvaltısı yaptı. Buradan Burdur Bucak İlçesine geçen Kılıçdarolu burada kanaat önderleri ve sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticileri ile sabah kahvaltısında bir araya geldi . Bucak Seydiköyün de bir çiftliği ziyaret ederek Büyükbaş hayvanlara yem veren Kılıçdaroğlu, sıkıntılarının olduğunu belirten İnan'a "Birçok yerde üreticiler aynı sıkıntıları dile getiriyor." dedi. Kılıçdaroğlu, "Ama sizi dinlemesi gerekenler dinlemiyorlar. Kulakları sağır onların, gözleri görmüyor. Onlar başka işlerle uğraşıyorlar. Yapacağımız ilk şey şu, önümüze nasıl olsa bir sandık gelecek. Bunlara bir dersini vereceğiz, demokratik yollarla bunları göndereceğiz." diye konuştu BURDUR BELEDİYE BAŞKANINI MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler daha sonra Burdur'a geçti. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret eden Kılıçdaroğlu, Basına kapalı bölümde Burdur’un sorunları konusunda Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’den bilgi aldı. Pazar Mahallesi'ndeki Uzunçarşı, Demirciler ve Uzun Çarşı Caddelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Kılıçdaroğlu, bu sırada yoldan geçen, belediye Halk Otobüsü bayan çalışanı Aysel Gürdal'ın kullandığı halk otobüsüne binerek yolcuları selamladı.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BUCAK, İLÇESİ, KÖYLERİNDE, ÜRETİCİ, İLE, BİR, ARAYA, GELDİ, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı