Haber Detayı
12 Nisan 2021 - Pazartesi 10:15 Bu haber 490 kez okundu
 
BURDUR BELEDİYESİ INFLUENCER’LERİ AĞIRLADI
Türkiye’deki 14 ünlü Influencer’ler Burdur Belediyesi organizasyonun da buluşarak kent’in tarihi ve turistik yerlerini gezdiler.
TURİZM Haberi
      BURDUR BELEDİYESİ INFLUENCER’LERİ AĞIRLADI

 Burdur Belediyesinin ev sahipliğinde serenler otel de buluşan Türkiye’deki 14 ünlü Influencer’ler10-11 Nisan tarihlerinde Burdur’da buluşan Influencer’ler Burdur’daki tarihi ve turistik yerleri gezerek Burdur’un tanıtımına katkı sağladılar. Influencer’ler Sahip oldukları sosyal medya ve dijital kanalları aracılığı ile dünyadaki gezginlere ve meraklılarına aktarmaktadırlar.

Konuyla ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz “Sadece Türkiye’nin değil dünyanın dört bir yanını gezen ve bu deneyimlerini paylaşıp gezilecek görülecek yerlere ilgi çeken önemli gezginleri hafta sonu Burdur’da misafir ettik. Burdur’umuzun tanıtımına katkılarından ötürü kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Influencer’ler: Sahip oldukları sosyal medya ve dijital kanalları aracılığı ile herhangi bir ürün ya da servis hakkındaki yaşadıklarını, deneyimlerini takipçileri ile paylaşmaları yoluyla tanıtım ve pazarlama aktiviteleri yapan, belirli bir topluluğu etkileme ve yönlendirme gücüne sahip kişi, kişiler ve gruplara influencer denir

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , BURDUR, BELEDİYESİ, INFLUENCER’LERİ, AĞIRLADI,
Yorumlar
Haber Yazılımı