Haber Detayı
07 Mayıs 2021 - Cuma 16:28 Bu haber 1257 kez okundu
 
BURDUR VALİSİ ALİ ARSLANTAŞ’IN ANNELER GÜNÜ MESAJI
Annelere göstereceğimiz bu ilgi, ailemiz içinde ki sevgi ve saygı duygularının pekiştirilmesini sağlayarak, daha sağlıklı bir toplumun oluşmasına katkı sağlayacaktır
YAŞAM Haberi
                    BURDUR VALİSİ ALİ ARSLANTAŞ’IN ANNELER GÜNÜ MESAJI

"Dünyaya gözümüzü açtığımız ilk andan itibaren yanımızda olan, sabrın, karşılıksız sevginin ve şefkatin simgesi, ailesi ve çocukları için her türlü fedakarlığı göğüsleyen, bizleri yetiştirerek hayata hazırlayan Annelerimiz için özel olan bugünü en kalbi duygularımla kutluyorum.

Yanlarında huzur bulduğumuz, her türlü övgüyü fazlasıyla hak eden bu dünyadaki en önemli varlıklarımız olan annelerimizi, yalnız bir gün değil, her zaman sevgi ve içtenlikle kucaklamalı, onları asla yalnız bırakmamalıyız.

Unutmayalım ki hepimize düşen en büyük sorumluluklardan bir tanesi, Annelerimize her daim sıcak ilgi ve özen göstermektir.
Onlara göstereceğimiz bu ilgi, ailemiz içinde ki sevgi ve saygı duygularının pekiştirilmesini sağlayarak, daha sağlıklı bir toplumun oluşmasına katkı sağlayacaktır.

Ne mutlu ki "Cennet Anaların Ayakları Altındadır" buyuran bir Peygamberin ümmeti olarak, asırlara dayanan medeniyet geleneğimizde Annalarımız hayatımız boyunca bizlere yol gösterici olmuşlardır.

Bugün bizlere düşen en büyük sorumluluk, onlara layık bireyler olabilmek için, ailemiz, vatanımız ve milletimiz için çok çalışmak olacaktır.

Bu duygu ve düşünceler içerisinde başta evlatlarını vatan uğruna şehit vermiş annelerimiz olmak üzere, tüm annelerimizin "Anneler Günü'nü" kutluyor, sağlık içerisinde mutlu, huzurlu, yarınlar diliyorum."

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BURDUR, VALİSİ, ALİ, ARSLANTAŞ’IN, ANNELER, GÜNÜ, MESAJI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı