Haber Detayı
18 Eylül 2021 - Cumartesi 14:35 Bu haber 861 kez okundu
 
HASTANENİN SORUNUNU BELEDİYELER BİRLİĞİ ÇÖZDÜ
Burdur Devlet Hastanesi yönetimi, sorunun çözülmesinden dolayı Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal’a teşekkür ettiler.
YAŞAM Haberi
                  HASTANENİN SORUNUNU BELEDİYELER BİRLİĞİ ÇÖZDÜ

  Hastane yönetiminin Bucak Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Emrullah Ünal’dan yardım talebine kayıtsız kalmayan Başkan Ünal Ekipleri ve Yeni Kanal açma aracını Burdur Devlet Hastanesine göndererek sorunu çözdü.                .

                Bucak Belediye Başkanı ve Burdur Belediyeler Birliği Başkanı Emrullah Ünal “ Burdur Devlet Hastanemizde meydana gelen sorun için hastane yönetimi bizden sorunun çözümü için yardım talebinde bulundu. Derhal Belediyemize yeni kazandırdığımız kanal açma aracımızı ve ekiplerimizi göndererek sorunun çözümünü sağladık. Her zaman söylediğim gibi sağlık kurumlarımız bizim için değerli, sağlık kurumlarımızın sorunlarının çözümü noktasında tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Ayrıca biz Burdur olarak hep biriz, birlikteyiz. Burdur’umuzun her hangi bir noktasındaki sorun bizim de sorunumuzdur, sorunun çözümü için elimizden gelen gayreti gösteririz.” dedi.   

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , HASTANENİN, SORUNUNU, BELEDİYELER, BİRLİĞİ, ÇÖZDÜ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı