Haber Detayı
19 Ekim 2021 - Salı 09:20 Bu haber 288 kez okundu
 
MAKÜ VE TOBB ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI
Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Anadolu Lisesi arasında sosyal, sportif, kültürel ve bilimsel iş birliği protokolü imzalandı.
BİLİM Haberi
MAKÜ VE TOBB ARASINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Protokol Törenine TOBB Anadolu Lisesi Müdürü Recep Aksoy, Müdür Yardımcısı Özgür Süzek ve Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz katıldı.

Müdür Recep Aksoy ve Rektör Prof. Dr. Adem Korkmaz arasında imzalanan protokolden sonra açıklama yapan Rektör Korkmaz; “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin daha iyi eğitim almaları ve çevre eğitim fırsatlarından daha iyi faydalanabilmeleri için üniversite olarak her türlü katkıyı sunmaya çalışıyoruz. Öğrencilerimiz bizlerin geleceğidir.” dedi.

Okul Müdürü Recep Aksoy da; “Son dönemdeki büyük atılımlarıyla Burdur’umuzun ve bölgemizin parlayan yıldızı Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitemiz ile iş birliği protokolü imzalamak bizim için çok büyük bir onur. Her zaman desteğini aldığımız üniversitemiz ile bu protokol sayesinde bir adım daha attık. Yine bizlere her türlü imkanı sağlayan sizlere şahsım ve okulum adına teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: MAKÜ, VE, TOBB, ARASINDA, İŞ, BİRLİĞİ, PROTOKOLÜ, İMZALANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı