Haber Detayı
22 Haziran 2021 - Salı 17:42 Bu haber 605 kez okundu
 
POLİS EKİPLERİ KABLO HIRSIZLARINA OPERASYON YAPTI
Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, İl Merkezi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Çevreyolu Bulvarı üzerinde bulunan inşaatta hırsızlık yapanlara operasyon düzenledi
ASAYİŞ Haberi
POLİS EKİPLERİ KABLO HIRSIZLARINA OPERASYON YAPTI

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, İl Merkezi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Çevreyolu Bulvarı üzerinde bulunan inşaat alanında farklı ebatlarda toplam ağırlığı (5) ton ve maddi değeri (300.000) TL olan elektrik kablolarının çalınması sonucu meydana gelen “İş Yerinden Hırsızlık” olayının aydınlatılması, faillerinin tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışma yapılmıştır.

Yapılan çalışmalarda, olayı gerçekleştiren faillerin Y.Ç, İ.A, K.Y ve S.G isimli şahıslar olduğu tespit edilmiş, şüpheli şahıslardan Y.Ç ve İ.A isimli şahıslar kullanmış oldukları araç ile Aydın İlinde gözaltına alınarak İlimize intikal ettirilmiştir. Şüpheli Y.Ç ve İ.A isimli şahısların kullanmış oldukları araç içerisinden olayda kullanıldığı değerlendirilen 1 adet demir kesme makası, 1 adet pense ve birden fazla inşaat eldiveni elde edilmiştir. Şüpheli Y.Ç ve İ.A isimli şahıslar çıkarıldıkları adli makamlarca tutuklanarak Burdur E tipi Kapalı Ceza ve İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: POLİS, EKİPLERİ, KABLO, HIRSIZLARINA, OPERASYON, YAPTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı