Haber Detayı
26 Mayıs 2021 - Çarşamba 09:23 Bu haber 1879 kez okundu
 
SPORCULARDAN BAŞKAN ERCENGİZ’E ZİYARET
Burdur Belediye Spor Kulübü sporcusu Avrupa Şampiyonu Ahmet Saraçoğlu ve hocaları Başkan Ercengiz’i makamında ziyaret etti.
SPOR Haberi
             SPORCULARDAN BAŞKAN ERCENGİZ’E ZİYARET

Ziyarette Başkan Ercengiz, U23 Avrupa Şampiyonu olan Ramazan Sarı ile telefonda görüşerek Bakü’de yapılacak olan finaller için başarılar diledi. Sporcular Ramazan Sarı ve Ahmet Saraçoğlu dünya şampiyonluğu için Başkan Ercengiz’e söz verdiler.

Burdur Belediye Spor Kulübü olarak sporculardan gurur duyduklarını belirten Başkan Ercengiz, “Önce Judo ile başladığımız daha sonra da ata sporumuz olan güreşe sahip çıktık. Bugünde meyvelerini almaya başladık. Ahmet Saraçoğlu, 2018 bizi Dünya Şampiyonasında temsil etmiş Dünya 3. olarak bizi onurlandırmıştı, gururlandırmıştı. Şimdi de Bakü’de yapılacak finallere de Avrupa Şampiyonu olan Ramazan Sarı kardeşimiz bizi temsil edecek. Hedefimiz dünya şampiyonu olmak. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de dediği gibi sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Sporcularımız iyi bir eğitim alırsa ileri de daha da iyi birer sporcular olurlar.” dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , SPORCULARDAN, BAŞKAN, ERCENGİZ’E, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı