Haber Detayı
14 Ekim 2021 - Perşembe 18:26 Bu haber 678 kez okundu
 
YEMEK ATIKLARI MAMA ’YA DÖNÜŞTÜ
Burdur Belediyesi tarafından hayata geçirilen Sokak Hayvanları Mama Üretim Tesisi üretime başlayarak, üretilen mamalar sokak canlılarına dağıtıldı.
GÜNDEM Haberi
                   YEMEK ATIKLARI MAMA ’YA DÖNÜŞTÜ

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Ercengiz “ Geçen hafta hizmete soktuğumuz Mama üretim Tesisinde ürettiğimiz mamaları sokak canlılarına dağıtmak üzere Patili Kalpler Ekibi ile bir araya gelerek mamalarımızı dağıttık. Sokak hayvanlarının ihtiyacını karşılamak ve israfı önlemek için elimizden geleni yapacağız. Ekip arkadaşlarımız da can dostlarımızı aç ve susuz bırakmamak adına ellerinden geleni yapıyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN ERCENGİZ’DEN OSB’YE ZİYARET

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, ilimizde istihdamın lokomotifi olan Organize Sanayi Bölgesindeki yatırımcı firmaları ziyaret etti. Ziyarette konuşan Başkan Ercengiz “Organize Sanayi Bölgemizdeki fabrikalarımızı ziyaret ediyor üretim ve satışları hakkında sanayicilerimizden bilgi alıyoruz. Artan döviz kuru herkesi endişelendiriyor. Üretim durmamalı kolaylıklar diliyoruz. Kıymetli yöneticilerimize, bölgemize katkılarından ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , YEMEK, ATIKLARI, MAMA, ’YA, DÖNÜŞTÜ,
Yorumlar
Haber Yazılımı