Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 16:28 Bu haber 1261 kez okundu
 
AK PARTİ İL TEŞKİLATI YENİ SEÇİLEN BAŞKANLARI ZİYARET ETTİ
AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve teşkilat Üyeleri göreve başlayan başkanları ziyaret etti.
SİYASET Haberi
              AK PARTİ İL TEŞKİLATI YENİ SEÇİLEN BAŞKANLARI ZİYARET ETTİ

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur, İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve teşkilat Üyeleri seçimlerin ardından göreve gelen ve yeni seçilen AK Partili Belediye Başkanlarını makamlarında ziyaret ettiler. İlçeler sırasıyla Altınyayla, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Ağlasun ve Bucak İlçe Belediye Başkanlarını ziyaret ederek "hayırlı olsun" dileğinde bulundular.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ; ‘’ Hedefimiz vatandaşın her zaman yaşam kalitesini arttırmak yönünde olmuştur. İnşallah önümüzde yaklaşık 5 yıl seçimsiz bir süreç var. Bu zamanı iyi değerlendirmeliyiz. Altyapının oluşturulması, ekonomik, toplumsal ve kültürel anlamda ülkemizin ve şehrimizin gelişmesinde yerel yönetimler önemli bir işlevi yerine getiriyor. AK Belediyelerimiz projeleri ve çalışmaları ile bu dönemde de farkını ortaya koyacağına inanıyorum. Milletimiz için gece gündüz demeden çalışmalarımız aralıksız sürecek. Yeni dönemin hayırlı olmasını diliyor, belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Yeni dönemde de birlik ve beraberlik içinde ilimizin ve İlçelerin yatırım ve hizmetlerden en güzel şekilde nasibini alması için çalışmaların devam edeceğini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “ 31 Mart Yerel seçimlerinde Belediye Başkanlığınına seçilen başkanlarımıza hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Yeni dönemde de birlik ve beraberlik içinde ilimizin, ilçelerimizin yatırım ve hizmetlerden en güzel şekilde nasibini alması ve şehrimize değer katması için çalışacağız. Belediye Başkanlarımızın projelerine vakıfız uygulanması için bizler gerekli desteği vererek, Gönül Belediyeciliği destanını hep birlikte yazacağız.” açıklamasında bulundu.

AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur; ''AK Parti Belediyeciliğinin bir marka olduğu bilinciyle bu markayı daha yukarıya çıkarmak için çalışacağız. Halkımızı dinleyip, anlayıp kendimizi de onlara daha iyi anlatmamız gerekiyor. Gönül belediyeciliğini ön plana çıkaran bir yönetim anlayışı sergilememiz gerekiyor. Milletvekilleri olarak Belediye Başkanlarımıza her türlü desteği vereceğiz. Seçimsiz geçecek 4,5 yıllık dönemin ülkemiz ve Burdurumuz için hayırlı olmasını diliyor, Belediye Başkanlarımızı bir kez daha tebrik ediyorum.'' dedi

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , AK, PARTİ, İL, TEŞKİLATI, YENİ, SEÇİLEN, BAŞKANLARI, ZİYARET, ETTİ, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı