Haber Detayı
10 Eylül 2020 - Perşembe 10:12 Bu haber 364 kez okundu
 
BAKA YÖNETİM KURULU BURDUR’DA TOPLANTI
Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu Eylül ayı olağan toplantısı Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş başkanlığında yapıldı.
GÜNDEM Haberi
                 BAKA YÖNETİM KURULU BURDUR’DA TOPLANTI

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Lavanta Tepesi Otelde düzenlendi.  Toplantının açılışında gündem ile ilgili basın mensuplarına açıklamada bulundu. Arslantaş; “Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulunun Eylül ayı olağan  toplantısını yapıyoruz. Bu aynı zamanda 132. Ajans toplantımız oluyor.

Projelerimizle Salda Gölü, Patara Antik Kenti, Kızıldağ Milli Parkı gibi bölgemizin tarihi, turistik, doğal güzelliklerinin turizme kazandırılması amaçlanırken bir yandan mesleki eğitimin arttırılması, çalışmaları devam etmektedir. Netice olarak aynı zamanda hizmet niteliğinin iyileştirilmesi, istihtam oluşturulması gibi sosyal amaçlarda taşıyor. 

Bugün ise uygulama süreci devam eden projelerimizin faydalanıcılarının pandemi süreci dolayısıyla süre uzatımı taleplerini görüşeceğiz. Yine güdümlü projelerimiz var, onları görüşeceğiz. 2021 yılı çalışma programı ve bütçesini görüşmüş olacağız. 

Yönetim Kurulu Toplantımızın ve alacağımız karalarımızın üç ilimize ve ülkemize de hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Basına kapalı olarak devam eden toplantı, gündemde yer alan maddelerin görüşülerek karara bağlanmasıyla sona erdi. Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Lavanta Tepesi Otelde düzenlenen toplantıya başta Vali Arslantaş olmak üzere, Isparta Valisi Sayın Ömer Seymenoğlu, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Isparta İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar katıldı. Toplantıda Baka Genel Sekreteri Volkan Güler ve BAKA personeli hazır bulundu. 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BAKA, YÖNETİM, KURULU, BURDUR’DA, TOPLANTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı