Haber Detayı
31 Ağustos 2020 - Pazartesi 13:47 Bu haber 483 kez okundu
 
BUCAK BELEDİYESİ EĞİTİME BÜYÜK BİR DESTEĞE İMZA ATTI
Bucak Belediyesi 2020-2021 Eğitim öğretim yılı başlangıcında önemli bir eğitim desteğine ve anlamlı bir kampanyaya imza atıyor.
EĞİTİM Haberi
BUCAK BELEDİYESİ EĞİTİME BÜYÜK BİR DESTEĞE İMZA ATTI

Bucak Belediyesi üniversite öğrencilerinin ders kitaplarını ve lise, ortaokul ve ilkokul öğrencilerinin okul kifayetlerini ücretsiz karşılıyor. Tüm Bucaklıları bu kampanyaya destek vermeye davet ediyor.

Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal Kampanya hakkında yaptığı açıklama da; “Bucak Belediyesi olarak 2020-2021 Eğitim öğretim yılı başlarken öğrencilerimize destek amacıyla bir kampanya başlatıyoruz. Bu kampanyamıza ilk desteği de Belediye olarak biz veriyoruz. Kampanyamız kapsamında ilk etapta ilçemiz okullarından mezun olan ve üniversiteye kayıt yaptıran 10 öğrencimizin ve ilçemiz dışından olup ilçemiz yüksek öğrenim kurumlarına kayıt yaptıran 10 öğrencimizin ders kitaplarını karşılıyoruz. Yine ilk etapta İlçemizde öğrenim gören 10 Lise öğrencisi, 10 ortaokul öğrencisi ve 10 ilkokul öğrencimizin de okul kıyafetlerini karşılıyoruz. Belediyemiz Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzce yürütülecek kampanyamıza öğrencilerimiz müdürlüğümüzün kultur@bucak.bel.tr mail adresine adı ve soyadı, okuduğu okul, iletişim bilgileri ve öğrenci belgeleri ile birlikte başvurabilecekler. Kampanyamıza destek vermek isteyen, öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlarımız Kültür ve Sosyal işler Müdürlüğümüz ile irtibata geçmeleri gerekiyor. Kampanyamızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: BUCAK, BELEDİYESİ, EĞİTİME, BÜYÜK, BİR, DESTEĞE, İMZA, ATTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı