Haber Detayı
08 Mayıs 2019 - Çarşamba 16:39 Bu haber 3608 kez okundu
 
BURDURLU HANIMLARA KONYA VE ÇANAKKALE GEZİSİ
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in Burdurlu hanımlara Konya ve Çanakkale’ye düzenleyeceği günübirlik Kültür Turları 18 Mayıs’ta başlıyor.
KÜLTÜR Haberi
                BURDURLU HANIMLARA KONYA VE ÇANAKKALE GEZİSİ

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in, söz verdiği gibi kadınlara yönelik günü birlik Konya ve Çanakkale turları gerçekleştiriliyor. Sosyal Belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını yürüten Burdur Belediyesi kadın, çocuk ve yaşlılara öncelik tanıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce organize edilen Kültür Turları 17 Mayıs Cuma günü saat:05.00’de Konya, 18 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’da ise Çanakkale gezisi olarak belirlendi. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne yapılan müracaatların ardından, geziye katılacak kadınlar, noter huzurunda yapılacak kura ile belirlenecek.

Gerçekleşecek kültür gezileri için bilgilendirmede bulunan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Seçim döneminde kadınlarımıza söz vermiştik. Tatil imkânı bulamayan kadınlarımızı ellerini ceplerine sokturmadan belirlenen program dâhilinde ağırlayacağız. Geziye katılmak isteyen kadınlarımız Hafta içi her gün Saat:09.00-17.00 saatleri arasında Burdur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne kimlikle müracaatta bulunarak kayıt sırasına göre kendilerine numara verilecek. Müracaatlar tamamlamasının ardından kura çekilişi yapılarak.” Şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , BURDURLU, HANIMLARA, KONYA, VE, ÇANAKKALE, GEZİSİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı