Haber Detayı
08 Ekim 2019 - Salı 17:15 Bu haber 2436 kez okundu
 
“HEPİMİZ BİRİMİZ” İSİMLİ OYUN TİYATRO SEVERLER İLE BULUŞTU.
Kendilerine ait olmayan her şeyi çalarak mutluluklar elde etmeye çalışan üç insan… Modern çağın yarattığı insan rakip tanımaz bir hale dönüşmüştür.
KÜLTÜR Haberi
              “HEPİMİZ BİRİMİZ” İSİMLİ OYUN TİYATRO SEVERLER İLE BULUŞTU.

Kemal Alper Burak’ın yazdığı, Hasan Çağdaş Kılıç’ın yönettiği, Genel Sanat Yönetmenliğini Tanya Aksu Gökdeniz’in yaptığı, Tuncay Kaynak, Tuna Gürçoşkun ve Gökhan Eryılmaz’ın oynadığı “Hepimiz Birimiz” adlı oyun tiyatro severlerle buluştu.

Aldatma üstüne çok güzel bir komedi oyunu olarak öne çıkan ''Hepimiz Birimiz'' izleyenleri güldürmeyi başarırken aynı zamanda düşündürmeyi de başarmış bir oyun olarak izleyenlerden olumlu not aldı.

İlk gösterimini Şişli Bomonti Park AVM’de bulunan CSA Alternatif Sahne’de gerçekleştirilen ilk gösterimde izleyiciler Devrialem oyuncularını dakikalarca ayakta alkışladılar.

Oyunun konusu

Kendilerine ait olmayan her şeyi çalarak mutluluklar elde etmeye çalışan üç insan… Modern çağın yarattığı insan rakip tanımaz bir hale dönüşmüştür. Aşk, para ve dostluk… Metin, Nuri ve Aysel; hepsi hak ettiğine inandığı şeyleri çalmışlardır birbirlerinden.

Mutluluk ve haz kavramlarını birbirine karıştırarak, yaşananları çabucak unutacak, ‘’Hayat işte’ diyerek yaşamın yoğunluğu içinde yeni yollar arayacaklardır.

 
 
 
 
 
 
 

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , “HEPİMİZ, BİRİMİZ”, İSİMLİ, OYUN, TİYATRO, SEVERLER, İLE, BULUŞTU.,
Yorumlar
Haber Yazılımı