Haber Detayı
29 Şubat 2016 - Pazartesi 15:14 Bu haber 3500 kez okundu
 
İNTERNET BASINI’NDAN AK PARTİ BUNDUR İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET
Burdur İnternet Gazetecileri Derneği (BİGAD)Başkanı Fatih Özcan ve dernek üyeleri, AKP İl Başkanı Dr. Süleyman Faki’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GÜNDEM Haberi
  İNTERNET BASINI’NDAN AK PARTİ BUNDUR İL BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

AKP Burdur İl Başkanlığı binasında gerçekleştirilen ziyarette, Dernek Başkanı ve Kıvılcım Haber İnternet Gazetesi sahibi Fatih Özcan, dernek saymanı ve İlk Adım İnternet Gazetesi Sahibi Mustafa Arslan, Dernek üyeleri Burdur Gündem İnternet Gazetesi Sahibi Murat Dilek, HABER15 Genel Yayın Yönetmeni ve Çağdaş Burdur Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Feti Kılıç yer aldı.

BİGAD Başkanı Özcan, yeni görevinde başarılar diledikten sonra internet gazeteciliği hakkında kısaca bilgi verdi. Özcan, günümüzde teknolojinin geldiği aşamada medya dünyasında yepyeni bir sayfa açıldığını, artık yavaş yavaş da olsa orta ve uzun vadede yazılı basın kuruluşlarının yerini internet gazeteciliğine bıraktığını, ancak bugün için statü yasalarının olmaması nedeniyle sıkıntı çektiklerini, internet ortamında gazetecilik mesleğini sürdüren basın mesleği çalışanlarının kendi yağında kavrulduğunu ve yaşamaya çalıştığını vurgulayarak basının eleştirilerine kamu adına görev yapan şahsiyetlerin tahammüllü olması gerektiğinin altını çizdi.

Burdur AK Parti İl Başkanı Dr. Süleyman Faki ise; “ Göreve geldikleri günden bugüne çok az bir zaman olduğunu dile getirerek gerek toplumun gerekse topluma yön veren kesimlerin sorunları üzerine mesai harcama gibi bir görevi üslendiklerinin bilincinde olduklarını bu nedenle de gerek yerel gerekse internet basınının önemini bildiklerini bu konuda üzerlerine düşeni yapacaklarını dile getirdi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , İNTERNET, BASINI’NDAN, AK, PARTİ, BUNDUR, İL, BAŞKANLIĞI’NA, ZİYARET, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı