Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 16:47 Bu haber 2762 kez okundu
 
“ KAPALI SPOR SALONUNDA SONA GELİNİYOR”
AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi 3.500 seyirci kapasiteli Spor Salonu inşaatının 95’inın tamamlanarak çalışmalarda sona gelindiğini belirtti.
SPOR Haberi
“               KAPALI SPOR SALONUNDA SONA GELİNİYOR”

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi yaptığı açıklamada; “AK Parti hükümetimiz Burdur’umuza birçok yatırımı kazandırdı ve yatırımlarımız devam etmektedir. Burdur Merkez’de 10.360 m² arazi içerisinde inşaatına başlanan Spor salonu inşaatında sona gelinmektedir.Hükümetimizin Burdur’umuza yaptığı yatırımlar hem çehreyi değiştirmekte, hem de şehrimizin Vizyonunu üst seviyeye taşımaktadır.

Bulunduğu konum itibari ile Kapalı spor salonumuz çevresine yeni katma değerler kazandıracağına inancımız tamdır. İnşaatın şu anda 95’i tamamlanmış durumda. Son aşama olan Saha zemininde Amerika NBA standartlarına uygun saha parke çalışmasının da sonuna geldik ve tamamlandıktan sonra, Spor Salonumuzun Ağustos ayı içinde geçici kabul işlemlerine başlanacağını beklemekteyiz. AK Parti Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ile birlikte Burdur’umuza yeni yatırımlar kazandırabilmek için var gücümüz ile çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: “, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , KAPALI, SPOR, SALONUNDA, SONA, GELİNİYOR”, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı