Haber Detayı
14 Eylül 2020 - Pazartesi 16:00 Bu haber 521 kez okundu
 
KAYIP ŞAHSIN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI
İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, yakınları tarafından kayıp müracaatında bulunulan H.H. isimli şahıs kendi aracı içinde ölü olarak bulundu
ASAYİŞ Haberi
            KAYIP ŞAHSIN ÖLDÜRÜLDÜĞÜ ORTAYA ÇIKTI

 İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yürütülen çalışmalarda, yakınları tarafından kayıp müracaatında bulunulan H.H. isimli şahıs  Gölhisar İlçesi –Çameli İlçesi Karayolu üzeri Armutlu Mahallesi Dumlupınar mevkiinde kendisine ait araç içerisinde ateşli silahla vurularak öldürülmüş vaziyette bulunmuştur.

Meydana gelen olayın aydınlatılmasına yönelik, Burdur İl Jandarma Komutanlığından (1) JASAT, (2) İstihbarat Unsuru ve Gölhisar  İlçe Jandarma Komutanlığından (3) J. Asayiş Timi, ve (1) OYİ Timi tarafından çalışma yürütülmüştür.

Yapılan teknik takip ve araştırmalar neticesinde Kasten Öldürme olayı ile ilgili gözaltına alınan şüpheliler G.E, R.B ve B.E. 08.09.2020 günü saat 15.30 sıralarında adli makamlara sevk edilmiştir.

Şüphelilerden R.B. ve B.E. isimli şahıslar işlemlerine müteakiben adli kontrol şartıyla serbest bırakılmış, G.E. isimli şahıs ise tutuklanarak Burdur Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir. 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , KAYIP, ŞAHSIN, ÖLDÜRÜLDÜĞÜ, ORTAYA, ÇIKTI, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı