Haber Detayı
20 Kasım 2020 - Cuma 15:18 Bu haber 1155 kez okundu
 
SEMT PAZARLARI YENİDEN DÜZENLENDİ
Aydınlık Evler Mahallesi Pazar Pazarı ise Kamu Personel Seçme Sınavı nedeniyle “KPSS” Sınavı nedeniyle kurulmayacaktır.
GÜNDEM Haberi
                   SEMT PAZARLARI YENİDEN DÜZENLENDİ

 Burdur Belediye Başkanlığı: “Burdur Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı, Cumartesi günü Atatürk Mahallesi Semt Pazarı ve Pazar günü Armağan İlci Mahallesi Semt Pazarı Saat:10.00’da açılacaktır. Aydınlık Evler Mahallesi Pazar Pazarı ise KPSS Sınavı nedeniyle kurulmayacaktır.

Burdur Belediye Başkanlığı tarafından, Pazar günü yapılacak olan Kamu Personel Seçme Sınavı nedeniyle Aydınlık Evler Mahallesinde kurulan Pazar Pazarının açılmayacağı belirtildi.

Burdur Belediyesi Basın Bürosu tarafından yapılan açıklamada, “Ülkemizde son günlerde şiddetli artış gösteren koronavirüs salgını nedeniyle Burdur Belediye Başkanlığı tarafından sokağa çıkma kısıtlamasına yönelik tüm tedbirlerimiz alınmış ve ekiplerimiz her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın kolaylıkla hizmete ulaşması için görevlendirmelerini tamamlamıştır. Sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında Burdur Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı, Cumartesi günü Atatürk Mahallesi Semt Pazarı ve Pazar günü Armağan İlci Mahallesi Semt Pazarı Saat:10.00’da açılacaktır. Aydınlık Evler Mahallesi Pazar Pazarı ise KPSS Sınavı nedeniyle kurulmayacaktır. “ denildi.

 

Kaynak: Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , SEMT, PAZARLARI, YENİDEN, DÜZENLENDİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı