Haber Detayı
26 Haziran 2020 - Cuma 09:54 Bu haber 1525 kez okundu
 
“ ŞİMDİ SIRA KAZIKLARLA GÜÇLENDİRİLMİŞ TEMELDE”
Burdur için inşaatına başlanan yeni hastane inşaat alanında hafriyat çalışmaları bitti. Şimdi sıra kazık temel çalışmalarında.
SAĞLIK Haberi
      “ ŞİMDİ SIRA KAZIKLARLA GÜÇLENDİRİLMİŞ TEMELDE”

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi ve yönetim kurulu üyeleri hastane inşaatını gezerek yerinde incelemelerde bulundu. Mengi, Burdur’a yapılan yatırımların yakından takipçisi olduklarını belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; “Hastanemiz Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü tarafından ihale süreci gerçekleştirilmiş, ardından sözleşme imzalanmıştı. Yer teslimi ile birlikte inşaat çalışmalarına hızla başlandı.

 Bizlerde Sağlık Bakanlığımız tarafından Burdur’umuzda yapımına başlanan Devlet Hastanemizin inşaatının yakından takipçisi olarak İl Genel Meclis Başkanımız Murat Akbıyık ve Merkez İlçe Başkanımız Hüseyin Okan ile ziyarette bulunarak yetkililerden bilgi aldık. Hastanemizin temel çalışmaları kapsamında hafriyat işlemi tamamlanmış bulunmakta.

Aynı zamanda hastanemiz doğal afet gibi olaylarda dayanıklılığını arttırabilmek için temelinde kazık sistemi bulunmakta. 30 günde çalışmalar tamamlandığında 1032 adet Çimento karmalı kazık temelde yer alacak. Buda bina tamamlandığında dayanıklı ve güvenilir olmasını sağlayacak ve Burdurlu hemşerilerimiz yapısıyla, donanımıyla, kadrosuyla sağlık alanında kaliteli hizmeti almaya başlayacak. Hizmetin en iyisine layık Burdur’umuzun geçmişte olduğu gibi gelecekte de hak ettiği hizmetleri almaya devam edecek” dedi

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , “, ŞİMDİ, SIRA, KAZIKLARLA, GÜÇLENDİRİLMİŞ, TEMELDE”,
Yorumlar
Haber Yazılımı