Haber Detayı
22 Kasım 2019 - Cuma 19:08 Bu haber 988 kez okundu
 
VALİ HASAN ŞILDAK’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI VALİ HASAN ŞILDAK’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI
Bu yıl Burdur'da birinci öncelik olarak uyguladığımız eğitim projemizin de en güçlü desteği olan öğretmenlerimiz aynı zamanda Ülkemizin en sağlam güvencesidir.
YAŞAM Haberi
  VALİ HASAN ŞILDAK’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI                VALİ HASAN ŞILDAK’IN ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'e Başöğretmenlik unvanının verildiği, Millet Mekteplerinin açıldığı bu anlamlı günde, başta İlimizde olmak üzere Ülkemizin dört bir yanında bu kutsal görevi özveriyle yerine getiren kıymetli öğretmenlerimizin “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü” kutluyorum.

Aziz Milletimizin gönlünde her zaman müstesna bir yere sahip olan Öğretmenlerimiz, gençlerimizi yetiştirmelerinin yanında, ailelerine, topluma ve ülkesine faydalı bireyler olmaları için büyük bir emek harcayarak geleceğimizi şekillendiren, yarınlarımıza umutla bakmamızı sağlayan eğitim ordusunun gönüllüleridir.

Bu yıl Burdur'da birinci öncelik olarak uyguladığımız eğitim projemizin de en güçlü desteği olan öğretmenlerimiz aynı zamanda Ülkemizin en sağlam güvencesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle her zaman minnet duyduğumuz değerli Öğretmenlerimize aileleri ile birlikte sağlıklı ve huzurlu yarınlar diliyor, görevleri başında Şehit düşen Öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , VALİ, HASAN, ŞILDAK’IN, ÖĞRETMENLER, GÜNÜ, MESAJI, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , VALİ, HASAN, ŞILDAK’IN, ÖĞRETMENLER, GÜNÜ, MESAJI, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı