Haber Detayı
21 Ekim 2020 - Çarşamba 16:37 Bu haber 691 kez okundu
 
YUKARI PAZAR YENİ YÜZÜ İLE GELECEĞE YOLCULUK YAPACAK
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Yukarı Pazar ‘ın Gazi caddesine bağlanan ara sokaklarında devam eden çalışmaları yerinde inceledi.
GÜNDEM Haberi
   YUKARI PAZAR YENİ YÜZÜ İLE GELECEĞE YOLCULUK YAPACAK

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Uzun Çarşı ve Yukarı Pazar’da devam eden sokak sağlıklaştırma çalışmalarının ardından Gazi Caddesi’ne çıkan ara caddelerdeki alt yapı çalışmalarını yerinde inceleyerek uygulamalar Belediye Fen İşleri yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

“KIŞ GELMEDEN ÇALIŞMALARI TAMAMLAYACAĞIZ”

Fen İşleri Müdürlüğü’nün yürüttüğü alt yapı çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ercengiz, “Burdur Belediyesi olarak sokak sağlıklaştırmalarımıza, yayalaştırmalarımıza, alt yapı çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle son dönemde uzun çarşıya olan ilginin artması, yürüttüğümüz çalışmalarında bir göstergesi aslında. Şu anda da Yukarı pazarın Gazi Caddesi’ne olan bağlantı sokak ve caddelerinin alt yapı çalışmalarını hızlandırdık daha öncede ifade etmiştim, kış gelmeden vatandaşımız ayağını çamura değdirmeden yine marka caddelerimizi ve sokaklarımızı burdur halkına kazandıracağız. Eğer önümüzdeki süreçte bir sıkıntı yaşamazsak ve herhangi bir engel de olmazsa, kış aylarına girmeden tüm Uzun Çarşı’da bulunan sokaklarımızın yenileme çalışmasını da tamamlamış olacağız. Esnafımıza sabrı için teşekkür ediyoruz, verdikleri katkılardan ötürü de ayrıca teşekkür ediyoruz. Gerçekten yapılan çalışmaları takdirle izleyip sabırla takip edip, sonunda da bizlere teşekkür ettikleri zaman bizim için en büyük mutluluk bu oluyor ben tüm Burdur halkına hayırlı olmasını diliyorum.” Şeklinde konuştu.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , YUKARI, PAZAR, YENİ, YÜZÜ, İLE, GELECEĞE, YOLCULUK, YAPACAK, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı