Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 17:01 Bu haber 718 kez okundu
 
ZEHİR TÜCCARLARI SIKI TAKİP İLE ELE GEÇİRİLİYOR
Burdur İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu ve uyarıcı haplar konusundaki titiz takipleri sonucu yakalanan şahısları adalete teslim etmeye devam ediyor
ASAYİŞ Haberi
             ZEHİR TÜCCARLARI SIKI TAKİP İLE ELE GEÇİRİLİYOR

Burdur Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından İl  merkezinde yakalanarak hakkında TCK 188. Maddesine Muhalefet (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti) suçu kapsamında işlem yapılmasının ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanan H.İ. isimli şahsa, uyuşturucu/uyarıcı madde sattığı tespit edilen H.D. isimli şahıs, yakalanmış, şahsın kullandığı çekici ve bu çekiciye bağlı dorsede yapılan aramada; 2,78 gram esrar maddesi ve uyuşturucu/uyarıcı madde kullanımına yarayan çok sayıda aparat ile 1 adet ruhsatsız tüfek ele geçirilmiştir.

Yakalanan şüpheli H.D. isimli şahıs işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti suçu kapsamında tutuklanmıştır.

Ayrıca İlimizde bulunan F.A. isimli şahsa kargo vasıtasıyla gönderildiği anlaşılan paket içerisinde 8,80 gram esrar maddesi ele geçirilerek, paketi gönderdiği ve İstanbul ilinde ikamet ettiği tespit edilen S.K. isimli şahıs hakkında Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti, F.A. isimli şahıs hakkında ise TCK 191. Maddesine Muhalefet (Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak) suçu kapsamında yapılan işlemlerinin ardından serbest bırakılmıştır.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , ZEHİR, TÜCCARLARI, SIKI, TAKİP, İLE, ELE, GEÇİRİLİYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı