Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 11:34 Bu haber 3099 kez okundu
 
AK PARTİ BURDUR LÖSEV AİLESİ İLE YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ
AK Parti Sosyal Politikalar Birimleri tarafından 2 - 8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası müsabetiyle yemek düzenlendi.
SAĞLIK Haberi
           AK PARTİ BURDUR LÖSEV AİLESİ İLE YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri hastalığını yenmiş ve tedavi sürecinin sonuna gelmiş hastalar ve aileleri ile birlikte yemekte bir araya geldi. Müzik eşliğinde çocuklar ile çocukların aileleri gönüllerince eğlendiler. Çocukların bu sevincine AK Parti yetkilileri de katıldı.  

 Lösemili çocukların ve ailelerinin yanlarında olduğunu belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; ‘’Küçücük yaşlarda, çok ağır şartlarda ve minik bedenleriyle büyük mücadeleler veren lösemili çocuklarımız ve fedakâr aileleri düzenlemiş olduğumuz programa hepiniz hoş geldiniz. Hepimizin ayrı ayrı kaderleri var. Kader yolunda bizlere düşen birbirimize destek olup sarılmak. Bizler bugün sizlere sarılmak istedik ve sizleri anmak sizlerle arkadaş olmak, tanışmak ve bundan sonrada yola hayatınıza beraber yürümek istiyoruz. Siz değerli ailelerimizin de büyük görev ve sorumlulukları var. Bize de düşen sizlerin zor zamanlarında yanında olmak. Önce şahsım, daha sonra da temsil ettiğim partim adına bizlere bir şey düşerse, her zaman hazır olduğumu söylemek isterim. Bugün bizleri kırmayıp buraya kadar geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Düzenlenen yemek sonrası güzel geçen gecenin hatırası anısına çocuklara ‘’Mutlulukluk Paylaştıkça Güzel’’ ve isimlerinin yazılı olduğu kupa bardak hediye eden Başkan Mengi, AK Parti heyeti ve Aileler "Maskemi takıyorum farkındalık yaratıyorum" diyerek fotoğraf çektirerek farkındalık oluşturdular.

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , AK, PARTİ, BURDUR, LÖSEV, AİLESİ, İLE, YEMEKTE, BİR, ARAYA, GELDİ, , ,
Yorumlar
Haber Yazılımı