Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 18:05 Bu haber 250 kez okundu
 
VALİ HASAN ŞILDAK BAŞKAN ERCENGİZ’İ ZİYARET ETTİ
Burdur Valisi Hasan Şıldak, 31 Mart 2019 seçimlerinde yeniden seçimleri kazanarak görev alan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz'e iade-i ziyarette bulundu.
GÜNDEM Haberi
             VALİ HASAN ŞILDAK BAŞKAN ERCENGİZ’İ ZİYARET ETTİ

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinin ardından mazbatasını aldıktan sonra Burdur Valisi Hasan Şıldak’ı makamında ziyaret etmiş. Vali Hasan Şıldak da Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret ederek, iade-i ziyarette bulundu.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i kapı da karşılayarak kendisine makama kadar eşlik etti ikili bir müddet makamda Burdur kentinin işsizlik başta olmak üzere sorunlarını konuştu. Başkan Ercengiz Vali Şıldak’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kendisine teşekkür etti. Burdur Belediyesi’nin yeni dönemde yapacağı çalışmalar ve yatırımlar hakkında kendisine bilgi verdi.

Vali Şıldak ise Başkan Ercengiz ile bir süre sohbet ettikten sonra kendisine teşekkür ederek, yeni görev süresince kendisine başarılar diledi ve belediye binasından ayrıldı.

 

Kaynak: (BURDUR İLKADIM ) - BURDUR İLKADIM İNTERNET GAZETESİ Editör: Mustafa ARSLAN
Etiketler: , , , , , , , , , , , , , VALİ, HASAN, ŞILDAK, BAŞKAN, ERCENGİZ’İ, ZİYARET, ETTİ, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı